کاهش مجدد قیمت‌ها در بازار خودرو + قیمت جدید برخی از خودروها

کاهش مجدد قیمت‌ها در بازار خودرو + قیمت جدید برخی از خودروها

قیمت خودروها در بازار طی چند روز گذشته دچار یک کاهش قیمت نسبی شده و تنها دلیل آن عرضه زیاد خودروسازان به بازار بوده است.

براساس گزارش میدانی، طی هفته جاری عرضه قابل توجهی از سوی خودروسازان به بازار شکل گرفته و باعث افت قیمت 10 تا 20 میلیون تومانی در اکثر محصولات داخلی شده است. بازار خودرو در حالی دچار کاهش قیمت شده است که بازارهای موازی مانند سکه و ارز تقریبا بدون تغییر مانده و فقط در بازار سرمایه شاهد عقبگرد شاخص بوده‌ایم.

 

احتمال آن میرود که طی روزهای آینده با کاهش نرخ ارز و عرضه بیشتر خودروسازان به بازار، مسیر قیمت خودرو همچنان رو به پایین باشد.

 

از طرفی ادامه رکود و نیامدن خریدار به بازار خود نیز عاملی شده است برای کاهش بیشتر قیمت ها و انتظار هم می رود که روند فعلی ادامه یابد . با تایید نهایی انتخاب بایدن در آمریکا امید ها بیشتر زنده شدند تا دوباره برجام احیا گردد و همین امر هم بسیار موثر بر بازار و قیمت خودرو در کشور می باشد .

 

در حال حاضر امروز سه شنبه در بازار خودرو، تیبا هاچ بک با قیمت 121 میلیون و مدل تیبا صندوقدار با قیمت 111 میلیون، پارس سال 199 میلیون، سمند ال ایکس 175 میلیون، 405 SLX و 206 تیپ 2 هر دو 183 میلیون، دنا پلاس 290 میلیون، پراید 131 حدود 100 میلیون، 405 بنزینی 175 و مدل دوگانه سوز 176 میلیون، کوییک معمولی 138 میلیون و مدل کوییک آر حدود 145 میلیون، پارس اتوماتیک حدود 290 میلیون و پارس دنده ای TU5 حدود 230 میلیون تومان قیمتگذاری شدند.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

 

نظرات
 
 
Captcha  
مبین
0
0
پراید نقره ایی دوگانه دوررنگ مدل ۸۴ قیمت چنده؟
مبین
0
0
پراید نقره ایی مدل ۸۵ دور رنگ دوگانه قیمت چند میشه؟