رونمایی از میتسوبیشی میراژ مدل2021 با ظاهر جدید و قیمت بالاتر + عکس

رونمایی از میتسوبیشی میراژ مدل2021 با ظاهر جدید و قیمت بالاتر + عکس

امروز میتسوبیشی موتورز کانادا جزئیاتی از خودروی ساب کامپکت میراژ مدل 2021 خود را ارائه داد که دارای برخی از ویژگی های استاندارد جدید و افزایش قیمت قابل توجه است.

 

کمپانی میتسوبیشی یکی از خودروسازان ژاپنی می باشد که در کشور ما هم بسیار شناخته شده و مورد اطمینان خریداران خودرو می باشد. میراژ جزو کوچکترین خودروهای وارداتی به کشور ما می باشد که برای شهری پرترافیک مثل تهران بسیار ایده آل می باشد .

Mitsubishi-Mirage-2020-1280-07.jpg

 

 میتسوبیشی برای اولین بار 2021 میراژ را در ژانویه 2020 در نمایشگاه اتومبیل مونترال با یک جلو جدید الهام گرفته از مدل های کراس اوور این برند ، نشان داد.

 

تریم ES در سطح ورودی با یک جعبه دنده دستی تقریباً از هزار و 600 دلار تا 13 هزار و 858 دلار و با جعبه دنده CVT اتوماتیک 15 هزار و 58 دلار افزایش می یابد. این مدل پایه لیست کیت استاندارد خود را از سال گذشته ارائه می دهد، از جمله کنترل خودکار آب و هوا، آینه های جانبی قابل تنظیم برقی، شیشه های جلوی برقی، چراغ های جلو اتوماتیک و چراغ های عقب LED.

 

میتسوبیشی شروع به اضافه کردن موارد جدید در تریم SE می کند که دارای یک صفحه نمایش بزرگ سرگرمی 7.0 اینچی (از صفحه نمایش 6.5 اینچی سال گذشته است) و رینگ های آلیاژی 14 اینچ است. مانند گذشته، SE به صورت استاندارد با CVT عرضه می شود و 17 هزار و 158 دلار قیمت دارد،یعنی 660 دلار افزایش. کروز کنترل و تلفیق تلفن های هوشمند اپل و اندروید از سال 2020 انجام شده است.

 

Mitsubishi-Mirage-2020-1280-0e.jpg

 

تریم پیشرفته GT مهمترین موارد را به محتوای استاندارد خود اضافه می کند. این سیستم شامل تشخیص و کاهش برخورد به جلو و هشدار خروج از خط می شود. چراغ های جلو LED جایگزین HID می شوند. رینگ های آلیاژی 15 اینچ (در طراحی جدید) از سال گذشته منتقل شده اند. قیمتGT جدید 20 هزار و 158 دلار است، که در مقایسه با مدل 2020 هزار و 60 دلار افزایش یافته است.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو در محل الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

نظرات
 
 
Captcha