021-88522701

کارشناسی ویتارا در تهران

کارشناسی ویتارا در تهران

کارشناسی 209 نقطه‌ای سوزوکی گرند ویتارا در محل

سوزوکی گرند ویتارا (Suzuki Grand Vitara) خودرویی است که از سال ۱۹۸۸ تاکنون در هاماماتسو، ژاپن، کانادا، لینارس، اندلس، اسپانیا، ژاپن، اکوادور و آرژانتین و از سال۱۳۸۶ در ایران و با نام گراند ویتارا تولید شده‌است. گرند ویتارا در کلاس اس یو وی های کامپکت قرار دارد. برتری اصلی گرند ویتارا نسبت به رقبای خود، داشتن سیستم تعلیق ۲دیفرانسیل است که باعث شده این خودرو در مسیرهای آفرودی کم نیاورد. گراند ویتارا در ایران با گیربکس‌های ۵ دندهٔ دستی و ۴ دندهٔ اتوماتیک عرضه می‌شود. سوزوکی ویتارا مونتاژ شده در ایران، از پیشرانهٔ ۴ سیلندر با ۲۳۹۳ سی سی حجم بهره می‌برد. گرند ویتارا هم مانند بسیاری از اتومبیل‌های مونتاژ به تجهیزات و امکانات مختلفی مجهز است؛ به همین دلیل کارشناسی گرند ویتارا و البته قیمت‌گذاری بر روی این خودرو کار هر کسی نیست و بهتر است پروسه کارشناسی توسط متخصصان و با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن انجام شود. همین موضوع باعث شده که کارشناسی این اتومبیل‌ها یک پروسه تخصصی به حساب بیاید. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های گرند ویتارا در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای محبوب فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی خودرو

تست دیاگ ویتارا در محل

تست دیاگ سوزوکی گراند ویتارا مهم‌ترین بخش فرآیند کارشناسی این خودروهای شاسی بلند است. بررسی فنی خودروهای گراند ویتارا با دستگاه‌های پیشرفته دیاگ این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای گراند ویتارا را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای سوزوکی گراند ویتارا ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری آن‌هاا است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای گراند ویتارا باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس سوزوکی گراند ویتارا وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سنسورهای پارک ماشین‌های سوزوکی ویتارا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی ویتارا

تشخیص رنگ گراند ویتارا در محل

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی گرند ویتارا تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha