021-88522701

قیمت گذاری و کارشناسی بی ام و 528i

قیمت گذاری و کارشناسی بی ام و 528i

کارشناسی بی ام و 528i در محل

در 10 سال اخیر سری 5 بی ام و پرفروش‌ترین محصول این خودروسازی باواریایی بوده است. سری 5 در مدل‌های مختلف وارد بازار ایران شده است؛ اما به دلیل وضع قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودروهای لوکس، از سال 2013 تا 2016، بیشترین سری پنج‌هایی که وارد ایران شد، مدل 528i بودند. بی ام و 528i از یک موتور 2 لیتری با فناوری توئین توربو مجهز بود که سبب می‌شد بی ام و 528i ضمن اینکه یک سدان لوکس و مطمئن باشد، یک خودرو اسپرت و سریع هم بشمار برود. بی شک بی ام و 528i موفق‌ترین سدان گران قیمت ایران بوده است که حتی کلاس E مرسدس بنز هم نتوانست رقیب جدی برای او به حساب بیاید. خودروهای بی ام و 528i مجهز به فناوری‌ها و سیستم‌های پیچیده‌ای هستند که قبل از خرید و قیمت گذاری باید مورد بررسی قرار بگیرند. مجموعه کارشناسی خودرو الوچک با در نظر گرفتن تمام شاخص‌های تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای بی ام و 528i، اقدام به استفاده از دستگاه‎‌های G-Scan 2 با آپدیت 2019 کرده است تا در پروسه کارشناسی این خودروهای لوکس وارداتی، تمام سنسورها و سیستم‌های فنی آن‌ها مورد آنالیز قرار بگیرند. 

کارشناسی خودرو

تست دیاگ بی ام و 528i در مقابل مشتری

قطعا مهم‌ترین بخش کارشناسی خودروهای بی ام و 528i، تست دیاگ است. دیاگ اتومبیل‌های سری 5 بی ام و این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای بی ام و 528i را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای بی ام و 528i، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری بی ام و 528i آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای بی ام و 528i باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس خودروهای سری 5 بی ام و وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن دوربین 360 درجه ماشین‌های بی ام و را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی 528i

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای بی ام و 528i

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی بی ام و 528i تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی 528i

بررسی اصالت آپشن‌های سری 5 بی ام و

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای سری 5 بی ام و، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا این خودروهای لوکس در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای بی ام و 528i است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای سری 5 بی ام و فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی 528i

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha