021-88522701

کارشناسی رنو مگان در سراسر تهران

کارشناسی رنو مگان در سراسر تهران

قیمت گذاری و کارشناسی رنو مگان در محل

رنو مگان (Renault Mégane) خودرویی است که توسط شرکت رنو فرانسه تولید می‌شود. طرح اولیه رنو مگان در سال ۱۹۸۸ توسط شرکت رنو به جهان معرفی شد. تولید رنو مگان با پیشرانه 1.6 لیتری از سال 1387 و با پیشرانه 2.0 لیتری نیز از سال 1388 آغاز شد و با تمام مشکلاتی که وجود داشت تولید رنو مگان تا سال 1393 ادامه داشت. مگان 1600 مونتاژی، ابتدا در تیپ E1 تولید و عرضه شد و سپس در سال 1390 نسخه تیپ E2 آن نیز با تجهیزاتی بیشتر در بازار تشنه ایران عرضه شد. مگان 2000 نیز صرف‌نظر از برتری فنی، در امکانات فقط در سنسور باران، ترمز EBD و تهویه اتوماتش با مگان 1600 متفاوت است. مجموعه کارشناسی تخصصی خودرو الوچک نیز با در نظر گرفتن تمام سیستم‌های موجود در ساختار رنو مگان ، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این فرانسوی نه چندان اقتصادی، بتوانند با خیال آسوده و با اطلاع کافی از وضعیت فنی و بدنه خودرو مد نظرشان، آن را خریداری کنند.

کارشناسی خودرو

تست دیاگ رنو مگان با جدیدترین دستگاه‌های موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی رنو مگان یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای رنو مگان برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است. به همین دلیل سلامت سنسورهای ECU خودروهای رنو مگان اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان رنو مگان متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های رنو ارنو مگان، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای رنو مگان، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. متاسفانه ECU اتومبیل‌های رنو مگان سنسور رکورد کیلومتر ندارند و کارشناس خودرو با بهره‌گیری از دانش تخصصی خود باید کارکرد تقریبی خودروهای رنو مگان را بدست بیاورد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای رنو مگان، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ رنو مگان خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی مگان

بررسی وضعیت ظاهری و تست رنگ رنو مگان

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای رنو مگان، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای رنو مگان داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های نصب شده بر روی رنو مگان

کامپیوتر یا همان ECU خودروهای رنو مگان، پذیرای امکانات و سیستم‌های مختلفی است؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودروهای رنو مگان اقدام به نصب کروز کنترل، مانیتور، دوربین عقب، سیستم‌های مولتی مدیا و... می‌کنند. در صورتی که فروشنده خودرو بخواهد این امکانات را همراه با خودرو بفروشد، سلامت وضعیت این لوازم جانبی و آپشن‌ها باید توسط متخصص و کارشناس خودرو مورد بررسی قرار گیرد. کارشناس خودرو الوچک قادر است با در نظر گرفتن وضعیت کارکرد تمام لوازم نصبی خودروهای رنو مگان، قیمت کلی آن‌ها را در یک بازه تقریبی برای خریدار مشخص کند.

کارشناسی رنو مگان

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha