021-88522701

کارشناسی پژو پارس در محل مشتری

کارشناسی پژو پارس در محل مشتری

کارشناسی پژو پارس در تهران

پژو پارس یا همان پژو پرشیا یکی از پرفروش‌ترین محصولات ایران خودرو بشمار می‌رود. پژو پارس در واقع یک فیس لیفت موفق از پژو 405 است. ظاهر پژو پارس نسبت به زمان خودش بسیار مدرن و تهاجمی به نظر می‌رسید و حتی با گذشت بیش از ربع قرن از مونتاژ آن، هنوز هم بین ایرانی‌ها از محبوبیت بخصوصی برخوردار است. پژو پارس این روزها در قالب دو تیپ با نام‌های پارس سال و با پیشرانه 1.8 لیتری XU7 و پارس LX با پیشرانه 1.6 لیتری TU5 در بازار خرید و فروش می‌شود. پژو پارس در مدل‌ها و تیپ‌های مختلف در بازار ایران عرضه شده است از همین رو این  خودرو مجهز به سیستم‌ها و سنسورهای مختلفی است که قبل از خرید حتما باید مورد بررسی قرار بگیرند. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از تیپ‌ها و مدل‌های پژو پرشیا در ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو پژو پارس کرده است تا خریداران این سدان نیمه فرانسوی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ پژو پارس با جدیدترین دستگاه موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی پژو پارس یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای پژو پارس برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت پژو پارس بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای پژو پارس اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان پژو پارس متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های پژو پارس، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای پژو پارس، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های پژو پارس سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای پژو پارس، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ پژو پارس خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی پارس

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ پژو پارس در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای پژو پارس، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای پژو پارس داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

کارشناسی پارس

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha