021-88522701

کارشناسی ام وی ام 315s در تهران

کارشناسی ام وی ام 315s در تهران

کارشناسی ام وی ام 315s در محل مشتری

ام وی ام 315 همان چری A13 یا Fulwin 2 است که اولین بار در سال 1391 به بازار ایران آمد. سری اول ام وی ام 315 زیاد چنگی به دل نمی‌زد و مشتریان اتومبیل‌های کلاس هاچ بک، خرید 206 را منطقی‌تر می‌دانستند. ام وی ام 315 در سال 1394 با ظاهری جدید و البته اسپرت‌تر وارد بازار شد. فیس‌لیفت 315 در سه تیپ ساده، اسپرت اکسلنت و اسپرت لاکچری در بازار ایران عرضه شد و کم کم این خودرو به یکی از جدی‌ترین رقبای 206 و شاید هم 207i تبدیل شد. از سال 95 نیز عرضه تیپ ساده ام وی ام 315 متوقف شد تا عرضه تیپ فول آپشن این خودرو یعنی مدل اسپرت لاکچری با سرعت بیشتری انجام شود. ام وی ام 315 جدید را به ام وی ام 315s هم می‌شناسند که این حرف S نشان دهنده کلمه اسپرت است. گروه کارشناسی خودرو الوچک با در نظر گرفتن نیاز خریداران خودروهای ام وی ام 315s، این امکان را فراهم ساخته تا اتومبیل مد نظر آن‌ها هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت الوچک تماس حاصل بفرمایید.

بررسی فنی و تست دیاگ ام وی ام 315

تست دیاگ ام وی ام 315 یک امر ضروری به حساب می‌آید . سلامت سنسورهای ECU خودروهای ام وی ام 315 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان ام وی ام 315 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های ام وی ام 315، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای ام وی ام 315، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های ام وی ام 315 سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای ام وی ام 315، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ ام وی ام 315 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی ام وی ام 315

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ ام وی ام 315 در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای ام وی ام 315، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای ام وی ام 315 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی ام وی ام 315

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha