021-88522701

کارشناسی کیا پیکانتو در محل

کارشناسی کیا پیکانتو در محل

کارشناسی پیکانتو در تهران

کیا پیکانتو (Kia Picanto) خودرویی است که از سال ۲۰۰۴ تا کنون در کره جنوبی، ویتنام و اندونزی تولید شده است. اولین سری کیا پیکانتو در سال 2013 وارد کشور شد و به عنوان یکی از اصلی‌ترین رقبای خودروهای میتسوبیشی میراژ شناخته می‌شد. پیکانتو به یک موتور چهار سیلندر با حجم  1.2 لیتر مجهز است. کیا پیکانتو کوچک ارزان‌ترین و البته کم فروش‌ترین خودرو کیا در بازارهای جهانی به حساب می‌آید. نسخه فول کیا پیکانتو به تجهزیتات مختلفی همچون گرمکن فرمان، گرمکن صندلی‌های جلو و سیستم کیلس استارتر مجهز است که این امر سبب شده، پیکانتو نسبت به دیگر رقبا خودروی مدرن‌تری بشمار رود. کیا پیکانتو هم مانند بسیاری از اتومبیل‌های مدرن وارداتی، دارای سیستم‌ها و لوازم پیچیده هستند که در صورت بروز مشکل برای هر کدام از آن‌ها، می‌توانند بر روی قیمت این خودرو تاثیر منفی داشته باشد. از همین رو الوچک به تمام خریداران خودروهای کیا پیکانتو پیشنهاد می‌کند که قبل از انجام معامله حتما از کارشناس خودرو برای قیمت گذاری خودروهای پیکانتو استفاده کنید.

تست دیاگ و فنی خودروهای کیا پیکانتو

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای کیا پیکانتو ، تست دیاگ است. دیاگ کیا پیکانتو این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای کیا پیکانتو را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای کیا پیکانتو، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری کیا پیکانتو آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای کیا پیکانتو باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس کیا پیکانتو وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های کیا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی کیا پیکانتو

تست رنگ و وضعیت بدنه کیا پیکانتو

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی کیا پیکانتو تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های کیا پیکانتو

کیا پیکانتو در طیف گسترده‌ای از آپشن‌های ایمنی و رفاهی در کشور عرضه شده است؛ از همین رو بررسی اصالت آپشن‌های این خودرو یک امر ضروری در بحت قیمت گذاری کیا پیکانتو به حساب می‌آید. در نظر بگیرید که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای کیا پیکانتو فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی کیا پیکانتو

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha