021-88522701

کارشناسی کیا موهاوی در محل

کارشناسی کیا موهاوی در محل

کارشناسی کیا موهاوی در تهران

کیا موهاوی یکی از موفق‌ترین خودروهای این شرکت کره‌ای بود که در دو نسخه 6 سیلندر و 8 سیلندر وارد بازار ایران شد. کیا موهاوی که یک SUV فول سایز به حساب می‌آمد، از 2009 در مدل 6 سیلندر و از سال 2010 نیز در مدل 8 سیلندر در بازار ایران عرضه شد. کیا موهاوی در واقع اصلی‌ترین رقیب تویوتا لنکروزر و البته هیوندای وراکروز بود که از نظر قابلیت‌های آفرودی شرایط بسیار مناسبی داشت. متاسفانه با اعمال قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودروهایی با حجم بالاتر از 2.4 لیتر، واردات و عرضه کیا موهاوی در ایران متوقف شد، اما این خودرو همچنان جزء اتومبیل‌های لوکس وارداتی و البته پرقدرت به حساب می‌آید. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های کیا هیوندای وارد شده به بازار ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ کیا موهاوی

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای کیا موهاوی، تست دیاگ است. دیاگ کیا موهاوی این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای کیا موهاوی را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای کیا موهاوی، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری کیا موهاوی آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای کیا موهاوی باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس موهاوی وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سنسورهای ماشین‌های کیا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی کیا موهاوی

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا موهاوی

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی کیا موهاوی تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های کیا موهاوی

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا موهاوی، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا کیا موهاوی در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای کیا موهاوی است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای کیا موهاوی فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی کیا موهاوی

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha