021-88522701

قیمت گذاری و کارشناسی میتسوبیشی لنسر در تهران

قیمت گذاری و کارشناسی میتسوبیشی لنسر در تهران

کارشناسی میتسوبیشی لنسر در محل

زمانی که در پیرامون تاریخ صنعت خودروسازی به مطالعه می‌پردازیم، متوجه می‌شویم که برخی از خودروها تاثیر بسیار زیادی بر روی پیشرفت این صنعت داشته‌اند؛ یکی از این خودروها، میتسوبیشی لنسر است. لنسر یا لانسر ( Lancer ) برای ایرانی‌ها نامی آشنا است که یادآور خودروهای باکیفیت دهه 90 میلادی می‌باشد. نسل پنجم میتسوبیشی لنسر در سال 2014 وارد بازار ایران شد تا به یکی از اصلی‌ترین رقبای هیوندای النترا تبدیل شود؛ اما متاسفانه به دلیل واردات محدود و البته نبود تجهیزات مدرن در این خودرو، سبب شد که میتسوبیشی لنسر فروش خوبی در ایران تجربه نکند. میتسوبیشی لنسر با دو آرایش فنی وارد کشور شد، یکی با پیشرانه 1.6 لیتری مجهز به جعبه‌دنده‌های دستی و اتوماتیک (تیپ 2) و یک با پیشرانه 1.8 لیتری و جعبه‌دنده CVT (تیپ 4). میتسوبیشی لنسر مدل 2017 با تغییرات مختصری همراه بود که به نوعی یک فیس لیفت جدید به حساب می‌آمد. میتسوبیشی لنسر همیشه جزء خودروهای اسرپت شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها میتسوبیشی لنسر در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای ژاپنی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ میتسوبیشی لنسر در محل

اولین بخش کارشناسی خودروهای میتسوبیشی لنسر، تست دیاگ است. دیاگ لنسر این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای میتسوبیشی لنسر را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای میتسوبیشی لنسر، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری میتسوبیشی لنسر آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای سانگ یانگ میتسوبیشی لنسر باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس میتسوبیشی لنسر وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا وضعیت کارکرد ترمزها را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی میتسوبیشی لنسر

تست رنگ میتسوبیشی لنسر با دستگاه‌های پیشرفته

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی میتسوبیشی لنسر تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی میتسوبیشی لنسر

بررسی آپشن‌های میتسوبیشی لنسر

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای میتسوبیشی لنسر، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا لنسر در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای میتسوبیشی لنسر است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای میتسوبیشی لنسر فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha