021-88522701

کارشناسی برلیانس H320 در تهران

کارشناسی برلیانس H320 در تهران

کارشناسی برلیانس H320 در محل

پاییز سال 1393 بود که برلیانس به عنوان شریک چینی سایپا وارد صنعت خودروسازی ایران شد. شرکت برلیانس چین با دسترسی به دانش فنی بی ام و معرفی شد؛ هرچند که تاکنون هیچ سند و مدرکی برای استفاده از قطعات فنی یا دانش بی ام و در خودروهای مونتاژی این شرکت در ایران دیده نشده است. برلیانس H320 یکی از موفق‌ترین محصولات این برند چینی است که رقیب اصلی پژو 207i به حساب می‌آید. تولید هاچ‌بک H320 از نیمه سال 1394 در سایپا آغاز شد و تا به امروز یکی از اصلی‌ترین تولیدات سایپا و پارس خودرو بوده است. برلیانس H320 به لطف طراحی ظاهری خوب و شباهت‌های اندکش به خودروهای اروپایی، تاکنون در ایران موفق ظاهر شده‌ است. تا به امروز H320 با دو موتور 1.5 لیتری و 1.65 لیتری به بازارها عرضه شده که هر دو مدل شامل نسخه‌های اتوماتیک و دستی هستند. خودروهای برلیانس H320 موجود در بازار ایران مجهز به سیستم‌ها و سنسورهای مختلفی هستند که قبل از خرید حتما باید مورد بررسی قرار بگیرند. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از تیپ‌ها و مدل‌های برلیانس H320 در کشور، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو برلیانس H320 کرده است تا خریداران این هاچ بک نیمه چینی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ برلیانس H320 با جدیدترین دستگاه‌های موجود

کارشناسی خودرو

بررسی فنی در پروسه کارشناسی برلیانس H320 یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای برلیانس H320 برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است. به همین دلیل سلامت سنسورهای ECU خودروهای برلیانس H320 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان برلیانس H320 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های برلیانس H320، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای برلیانس H320، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. متاسفانه ECU اتومبیل‌های برلیانس H320 سنسور رکورد کیلومتر ندارند و کارشناس خودرو با بهره‌گیری از دانش تخصصی خود باید کارکرد تقریبی خودروهای برلیانس H320 را بدست بیاورد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای برلیانس H320، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ برلیانس H320 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی برلیانس H320

بررسی وضعیت ظاهری و تست رنگ برلیانس H320

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای برلیانس H320، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای برلیانس H320 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی برلیانس H320

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های نصب شده بر روی برلیانس H320

کامپیوتر یا همان ECU خودروهای برلیانس H320، پذیرای امکانات و سیستم‌های مختلفی است؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودروهای برلیانس H320 اقدام به نصب کروز کنترل، مانیتور، دوربین عقب، سیستم‌های مولتی مدیا و... می‌کنند. در صورتی که فروشنده خودرو بخواهد این امکانات را همراه با خودرو بفروشد، سلامت وضعیت این لوازم جانبی و آپشن‌ها باید توسط متخصص و کارشناس خودرو مورد بررسی قرار گیرد. کارشناس خودرو الوچک قادر است با در نظر گرفتن وضعیت کارکرد تمام لوازم نصبی خودروهای رنو برلیانس H320، قیمت کلی آن‌ها را در یک بازه تقریبی برای خریدار مشخص کند.

نظرات
 
 
Captcha