021-88522701

قیمت گذاری و کارشناسی 206 صندوق دار در محل

قیمت گذاری و کارشناسی 206 صندوق دار در محل

کارشناسی 206 صندوقدار در تهران

پژو 206 یکی از پرفروش‌ترین خودروهای بازار ایران است که از سال 1380 توسط شرکت ایران خودرو تولید و عرضه می‌شود. در دهه 80 شمسی پژو 206 با چهره‌ای اسپرت و اروپایی، یکی از مدرن‌ترین خودروهای مونتاژی ایران بود اما این روزها دیگر کمتر کسی احساس خوبی از دیدن 206 در خیابان‌ها دارد. پژو 206 صندوقدار یا همان 206 SD، یکی دیگر از شاهکارهای ایران خودرو است که اولین بار در سال 1383 وارد بازار شد. تا به امروز 206 صندوقدار در 7 تیپ مختلف عرضه شده است. پژو آریان یا پژو ۲۰۶ اس‌دی شاید در ایران به اندازه پژو 206 هاچ بک محبوب نبود، اما توانست بخش قابل توجهی از صادرات ایران را دربر بگیرد. پژو 206 صندوق دار در مدل‌های 91 به بالا تقریبا به صورت کامل ایرانیزه شد؛ از همین رو پژو خودروهای 206 SD موجود در بازار ایران مجهز به سیستم‌ها و سنسورهای مختلفی هستند که قبل از خرید حتما باید مورد بررسی قرار بگیرند. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از تیپ‌ها و مدل‌های پژو 206 صندوقدار در ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو پژو 206 اس دی کرده است تا خریداران این سدان نیمه فرانسوی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند. 

  

تست دیاگ پژو 206 صندوقدار با جدیدترین دستگاه‌های موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی پژو 206 SD یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای پژو 206 صندوق دار برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت پژو 206 اس دی بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای پژو 206 صندوقدار اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان پژو 206 اس دی متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های پژو 206 صندوقدار، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای پژو 206 SD، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های پژو 206 صندوق دار سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای پژو 206 اس دی، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ پژو 206 اس دی خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی 206 صندوقدار

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ پژو 206 صندوق دار در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای پژو 206 اس دی، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای پژو 206 SD داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی 206 صندوقدار

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های نصب شده بر روی پژو 206 SD

همانطور که گفته شد، کامپیوتر یا همان ECU خودروهای 206 اس دی، پذیرای امکانات و سیستم‌های مختلفی است؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودروهای پژو 206 صندوق دار اقدام به نصب کروز کنترل، مانیتور، دوربین عقب، سیستم‌های مولتی مدیا و... می‌کنند. در صورتی که فروشنده خودرو بخواهد این امکانات را همراه با خودرو بفروشد، سلامت وضعیت این لوازم جانبی و آپشن‌ها باید توسط متخصص و کارشناس خودرو مورد بررسی قرار گیرد. کارشناس خودرو الوچک قادر است با در نظر گرفتن وضعیت کارکرد تمام لوازم نصبی خودروهای پژو 206 صندوقدار، قیمت کلی آن‌ها را در یک بازه تقریبی برای خریدار مشخص کند.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha