021-88522701

قیمت گذاری کارشناسی لکسوس LX570 در تهران

قیمت گذاری کارشناسی لکسوس LX570 در تهران

کارشناسی لکسوس LX570 در محل مشتری

لکسوس ال ایکس یکی از لوکس‌ترین و البته گران قیمت‌ترین خودروهای تولید شده در ژاپن است.  لکسوس LX بر روی پلتفرم تویوتا لنکروزر طراحی و تولید شده و ضمن اینکه تجهیزات رفاهی متعددی دارد، از قابلیت‌های آفرودی نسبتا خوبی هم برخوردار است. سری LX لکسوس فقط در مدل LX570 j تولید شده و آن هم به تعداد بسیار محدود وارد کشور شده است. لکسوس LX570 خودرویی است که شاید هر کسی توان خرید آن را نداشته باشد، اما تمام کسانی که شانس خرید این خودرو را داشته باشند، قطعا تجربه‌ی جدیدی از رانندگی با یک اس یو وی فول سایز بدست آورده‌اند. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن تمام سیستم‌ها و لوازم پیچیده و تخصصی لکسوس LX ، این امکان را برای خریداران این خودروهای ژاپنی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ لکسوس LX

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای سری LX، تست دیاگ است. دیاگ لکسوس LX این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای لکسوس LX را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای لکسوس LX، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری لکسوس LX آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای لکسوس LX باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس لکسوس LX وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سنسور 360 درجه ماشین‌های لکسوس ال ایکس را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی لکسوس LX

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس LX

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی لکسوس ال ایکس تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی لکسوس LX

بررسی اصالت آپشن‌های لکسوس LX 

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس LX ، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا لکسوس LX در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس LX است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس LX فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha