021-88522701

کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس

کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس

قیمت گذاری و کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس

دانگ فنگ H30 کراس یکی از خودروهای چینی تولید شده توسط ایران خودرو است که برخلاف دیگر چینی‌های بازار، فروش خوبی را تجربه کرد. دیگر تفاوت دانگ فنگ H30 کراس با چینی‌های دیگر، موتور این خودرو است. دانگ فنگ H30 کراس از یک موتور آشنای فرانسوی به نام TU5 بهره می‌برد. H30 کراس درست مانند استپ‌وی، یک هاچ‌بک قدبلند است. این خودرو برپایه پلتفرم قدیمی یکی از محصولات سیتروئن ساخته شده و قدرتش را از پیشرانه ایرانیزه‌ شده 206 تیپ 5 می‌گیرد. مهم‌ترین رقبای دانگ فنگ H30 کراس در بازار ایران، رنو ساندرو استپ وی و البته برلیانس کراس است. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و قطعات پیچیده دانگ فنگ H30 کراس، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو اچ سی کراس کرده است تا خریداران این خودرو چینی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ دانگ فنگ H30 کراس با جدیدترین دستگاه‌های موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای دانگ فنگ H30 کراس برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت دانگ فنگ H30 کراس بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای اچ سی کراس اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان اچ 30 کراس متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های H30 کراس، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای H30 کراس، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های دانگ فنگ H30 کراس سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای دانگ فنگ H30 کراس ، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ پدانگ فنگ H30 کراس خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ دانگ فنگ H30 کراس در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای اچ 30 کراس، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای اچ سی کراس داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های نصب شده بر روی دانگ فنگ H30 کراس

همانطور که گفته شد، کامپیوتر یا همان ECU خودروهای دانگ فنگ H30 کراس، پذیرای امکانات و سیستم‌های مختلفی است؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودروهای دانگ فنگ H30 کراس اقدام به نصب کروز کنترل، مانیتور، دوربین عقب، سیستم‌های مولتی مدیا و... می‌کنند. در صورتی که فروشنده خودرو بخواهد این امکانات را همراه با خودرو بفروشد، سلامت وضعیت این لوازم جانبی و آپشن‌ها باید توسط متخصص و کارشناس خودرو مورد بررسی قرار گیرد. کارشناس خودرو الوچک قادر است با در نظر گرفتن وضعیت کارکرد تمام لوازم نصبی خودروهای دانگ فنگ H30 کراس، قیمت کلی آن‌ها را در یک بازه تقریبی برای خریدار مشخص کند.

کارشناسی دانگ فنگ H30 کراس

نظرات
 
 
Captcha