021-88522701

کارشناسی سیتروئن C3 در محل مشتری

کارشناسی سیتروئن C3 در محل مشتری

کارشناسی سیتروئن C3 در تهران

بی شک سیتروئن C3 یکی از پر حاشیه‌ترین خودروهای مونتاژ شده در ایران بوده است. سیتروئن C3 می‌توانست یکی از پدیده‌های صنعت خودروسازی ایران شود، اما با اعمال دوباره تحریم‌های یک طرف علیه صنعت خودروسازی ایران، مونتاژ این خودرو نیز متوقف شد! سیتروئن برای مشتریان ایرانی، برند تازه‌واردی نیست؛ از همین رو سیتروئن C3 خیلی زود توانست اعتماد ایرانی‌ها را جذب کند. سیتروئن سی 3 یک خودروی سوپرمینی است که از سال ۲۰۰۲ تولید می‌شود و یکی از پرفروش‌ترین اتومبیل‌های این شرکت فرانسوی است. سیتروئن C3 نیز مانند بسیاری از خودروهای فرانسوی مجهز به سیستم‌ها و سنسورهای مدرن و پیشرفته‌ای است که متاسفانه در ایران آن‌ها را خاموش می‌کنند، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌های فنی و داخلی سیتروئن C3، این امکان را برای خریداران این خودروهای نیمه فرانسوی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ سیتروئن C3 در محل

اولین بخش کارشناسی خودروهای سیتروئن C3، تست دیاگ است. دیاگ سیتروئن C3 این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای سیتروئن C3 را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای سیتروئن C3 ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری سیتروئن C3 آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای سیتروئن C3 باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس سیتروئن سی 3 وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا وضعیت کارکرد ترمزها را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی سیتروئن C3

تست رنگ سیتروئن C3

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی سیتروئن C3 تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی سیتروئن C3

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های سیتروئن C3

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای سیتروئن C3، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای سیتروئن C3 است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای سیتروئن C3 فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha