021-88522701

کارشناسی لکسوس CT200h در محل

کارشناسی لکسوس CT200h در محل

کارشناسی لکسوس CT200h در تهران

لکسوس CT200h از جمله خودروهای هیبریدی وارد شده به کشور است که قرار بود یک رقیب سرسخت برای هیوندای ولوستر باشد؛ اما به دلیل واردات محدود و البته قیمت غیر واقعی لکسوس CT200h، نتوانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. CT کوتاه شده عبارت Comact Touring است که بیانگر سیستم فنی و ظاهری خاص لکسوس CT200h می‌باشد. لکسوس CT200h را می‌توان یک هاچ بک ژاپنی پر شتاب دانست که توانایی تولید بیش از 130 اسب بخار را دارد. لکسوس CT200h جزء اولین خودروهای هیبریدی بود که به بازار آزاد راه پیدا کرد؛ به همین دلیل بسیاری از مردم به دلیل نداشتن آگاهی کافی از این اتومبیل‌ها، ترجیح دادند که این خودرو را نخرند. لکسوس سی تی 200h برای کسانی طراحی شده است که مزایای یک خودرو هاچ بک لوکس را همراه با هندلینگ مناسب می‌خواهند. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های لکسوس CT200h در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای ژاپنی فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ لکسوس CT200h

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای لکسوس CT200h ، تست دیاگ است. دیاگ لکسوس CT200h این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای لکسوس CT200h را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای لکسوس CT200h ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری لکسوس CT200h  آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای لکسوس CT200h  باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس لکسوس CT200h وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن ترمزها ماشین‌های لکسوس CT200h را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی لکسوس CT200h

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس CT200h 

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی لکسوس CT200h تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های لکسوس CT200h 

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای لکسوس CT200h ، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا لکسوس CT200h در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس CT200h است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای لکسوس CT200h فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha