021-88522701

کارشناسی آلفارومئو جولیتا

کارشناسی آلفارومئو جولیتا

کارشناسی آلفارومئو جولیتا در محل مشتری

بی شک آلفا رومئو جولیتا یکی از زیباترین خودروهای وارد شده در ایران است. اولین سری آلفا رومئو جولیتا در سال 2012 وارد بازار ایران شد و از همان ابتدا توانست دل بسیاری از ایرانی‌ها را بدست بیاورد. آلفارومئو جولیتا در کلاس خودروهای کامپکت قرار دارد و به نوعی یک هاچ بک 5 درب به حساب می‌رود. جولیتا با دو نوع گیربکس دستی و دو کلاچه TCT تولید شده که فقط نمونه دوم وارد بازار ایران شده است. کیفیت بالای ساخت هر دو گیربکس آلفارومئو جولیتا و انتخاب هوشمندانه ضرایب آنها، سبب شده است این خودرو ضمن شتاب عالی که دارد، مصرف سوخت بسیار پاییینی هم داشته باشد. مجموعه کارشناسی خودرو الوچک با در نظر گرفتن تمام شاخص‌های تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای آلفا رومئو جولیتا، اقدام به استفاده از دستگاه‎‌های G-Scan 2 با آپدیت 2019 کرده است تا در پروسه کارشناسی این خودروهای لوکس وارداتی، تمام سنسورها و سیستم‌های فنی آن‌ها مورد آنالیز قرار بگیرند.

کارشناسی خودرو

کارشناسی فنی و دیاگ آلفارومئو جولیتا

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای آلفارومئو جولیتا، تست دیاگ است. دیاگ آلفارومئو جولیتا این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای آلفارومئو جولیتا را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای آلفارومئو جولیتا، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری آلفارومئو جولیتا آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای آلفارومئو جولیتا باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس آلفارومئو جولیتا وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سنسو 360 درجه ماشین‌های آلفارومئو جولیتا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی آلفارومئو جولیتا

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای آلفا رومئو

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی آلفا رومئو تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی اصالت آپشن‌های آلفا رومئو جولیتا

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای آلفا رومئو جولیتا، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا این خودروهای لوکس در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای آلفا رومئو جولیتا است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای آلفا رومئو جولیتا فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha