021-88522701

کارشناسی سانگ یانگ رکستون در تهران

کارشناسی سانگ یانگ رکستون در تهران

کارشناسی سانگ یانگ رکستون درمحل مشتری

رکستون ( SsangYong Rexton ) یکی از تولیدات شرکت کره‌ای سانگ یانگ است که بر روی پلتفرم M مرسدس بنز ساخته شده است. سانگ یانگ رکستون از سال ۲۰۰۱ تاکنون در کره جنوبی تولید شده است و اولین نسل آن در سال 2013 وارد بازار ایران شد که البته آن زمان در مقابل هیوندای سانتافه و تویوتا پرادو حرفی برای گفتن نداشت! نسل اول سانگ یانگ رکستون به یک موتور 3.2 لیتری مجهز بود که توان تولید بیش از 200 اسب بخار را داشت که این امر سبب شده بود که رکستون یکی از خودروهای قدرتمند سال‌های 2013 و 2014 باشد. در اواسط سال 2014، سانگ یانگ رکستون فیس لیفت به نام رکستون دبلیو (W) به صورت محدود وارد بازار ایران شد که متاسفانه به دلیل وضع قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودروها با پیشرانه بالای 2.4 لیتر، عرضه سانگ یانگ رکستون برای همیشه متوقف شد. سانگ یانگ رکستون همیشه جزء خودروهای مدرن شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها سانگ یانگ رکستون در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ رکستون در محل

اولین بخش کارشناسی تخصصی خودروهای سانگ یانگ رکستون، تست دیاگ است. دیاگ رکستون این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای سانگ یانگ رکستون را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای رکستون، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری سانگ یانگ رکستون آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای سانگ یانگ رکستون باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس رکستون وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا وضعیت کارکرد ترمزها را مورد بررسی قرار دهند.

داخل سانگ یانگ رکستون

تست رنگ سانگ یانگ رکستون

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی رکستون تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس تخصصی خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های سانگ یانگ رکستون

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای سانگ یانگ رکستون، در نهایت کارشناس تخصصی خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا رکستون در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای سانگ یانگ رکستون است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای رکستون فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha