021-88522701

کارشناسی سانگ یانگ اکتیون

کارشناسی سانگ یانگ اکتیون

کارشناسی سانگ یانگ اکتیون در محل

تجربه کارشناسی سانگ یانگ اکتیون برای هر کارشناس خودرویی می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. نیو اکتیون در واقع فیس لیفت سانگ یانگ اکتیون است که در سال 2014 معرفی شد و برخلاف نسل گذشته خود، به یک موتور 4 سیلندر 2.3 لیتری مجهز بود. از این مسئله نمی‌توان گذر کرد که نسل قبلی سانگ یانگ اکتیون چهره بسیار عجیبی داشت که همین مسئله سبب شد که این شاسی بلند کره فروش خوبی را در بازار ایران تجربه نکند، اما نیو اکتیون ظاهری به مراتب بهتر داشت. سانگ یانگ نیو اکتیون که شامل طراحی مجدد چراغ‌ها، جلوپنجره و شمای کلی بدنه می‌شد، هرچند تز نظر ظاهری بهبود یافته بود، ولی بازهم تاثیر چندانی در افزایش توجه مشتریان ایرانی نداشت. واردات مقطعی سانگ یانگ نیو اکتیون و همچنین عدم شناخت کافی بازار نسبت به ویژگی‌های فنی خوب این خودرو، باعث شد تا نیو اکتیون نیز سرنوشت نامطلوبی مانند سایر محصولات سانگ‌ یانگ داشته باشد. البته سانگ یانگ نیو اکتیون، پس از سال 2015 جای خود را به سانگ یانگ تیوولی داد که این خودرو تبدیل به سومین خودرو پرفروش وارداتی ایران شد. سانگ یانگ اکتیون و نیو اکتیون همیشه جزء خودروهای مدرن شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این خودروها یک فرآیند تخصصی بشمار رود. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها سانگ یانگ اکتیون در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ سانگ یانگ اکتیون در محل

اولین بخش کارشناسی خودروهای سانگ یانگ نیو اکتیون، تست دیاگ است. دیاگ اکتیون این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای سانگ یانگ اکتیون را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای اکتیون، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری سانگ یانگ اکتیون آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای سانگ یانگ اکتیون باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس نیو اکتیون وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا وضعیت کارکرد ترمزها را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی نیو اکتیون

تست رنگ سانگ یانگ اکتیون

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی اکتیون تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های سانگ یانگ نیو اکتیون

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای سانگ یانگ اکتیون، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا اکتیون در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای سانگ یانگ اکتیون است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای نیو اکتیون فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی نیو اکتیون

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha