021-88522701

کارشناسی پژو 207 در تهران

کارشناسی پژو 207 در تهران

کارشناسی پژو 207 در محل مشتری

سری اول پژو 207 در سال 1389 وارد بازار ایران شد. پژو 207 در واقع یک فیس لیفت موفق از شرکت PSA است که بر روی خودروی پژو 206 انجام شده و در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر آن را به عنوان 206 پلاس می‌شناسند. 207 در دو نسخه دستی و اتوماتیک تولید و به بازار عرضه شد تا خریداران پژو 206 تیپ 6 دوباره بتوانند لذت رانندگی با موتور Tu5 را به همراه گیربکس اتوماتیک بچشند. 207 جدید که اولین بار در سال 1394 معرفی شد، توسط ایران خودرو به نام پژو 207i نامگذاری شد. پژو 207 نیوفیس به لحاظ ظاهری تنها در فرم چراغ‌ها و طراحی مجدد آینه‌های جانبی‌اش با سری اول 207 متفاوت است. درون کابین پژو 207i نیز یک مانیتور لمسی با دوربین و نویگیشن اضافه شده. در پژو 207 فیس لیفت سیستم صوتی تغییر کرده و به هندزفری مجهز شده، فرمان دارای دکمه‌های کنترلی است و اهرم تنظیم سیستم صوتی نیز در زیرفرمان دیده می‌شود. ایران خودرو از آذرماه 97، رینگ آلومینیومی و کروز کنترل را از تجهیزات استاندارد 207 دنده‌ای، حذف کرد. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از تیپ‌ها و مدل‌های پژو 207 در ایران، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو پژو 207 کرده است تا خریداران این هاچ بک فرانسوی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ پژو 207 با جدیدترین دستگاه‌های موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی پژو 207 یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای پژو 207 برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت پژو 206 بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای پژو 207 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان پژو 207 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های پژو 207، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای پژو 207، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های پژو 207 سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای پژو 207، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ پژو 207 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی پژو 207

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ پژو 207 در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای پژو 207، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای پژو 207 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی لوازم جانبی و آپشن‌های نصب شده بر روی پژو 207

همانطور که گفته شد، کامپیوتر یا همان ECU خودروهای 207، پذیرای امکانات و سیستم‌های مختلفی است؛ از همین رو بسیاری از صاحبان خودروهای پژو 207 اقدام به نصب کروز کنترل، مانیتور، دوربین عقب، سیستم‌های مولتی مدیا و... می‌کنند. در صورتی که فروشنده خودرو بخواهد این امکانات را همراه با خودرو بفروشد، سلامت وضعیت این لوازم جانبی و آپشن‌ها باید توسط متخصص و کارشناس خودرو مورد بررسی قرار گیرد. کارشناس خودرو الوچک قادر است با در نظر گرفتن وضعیت کارکرد تمام لوازم نصبی خودروهای پژو 207، قیمت کلی آن‌ها را در یک بازه تقریبی برای خریدار مشخص کند.

کارشناسی پژو 207

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha