021-88522701

کارشناسی جک اس 5

کارشناسی جک اس 5

کارشناسی جک اس 5 در تهران

جک S5 یا به فارسی اس 5، از جمله چینی‌های پرفروش در ایران است که اولین بار در سال 1394 در بازار ایران عرضه شد. جک S5 قرار بود لذت سواری یک شاسی بلند باکیفیت را باقیمتی بسیار پایین‌تر از نمونه‌های کره‌ای به ما القا کند. قطعا نبود امکانات رفاهی و ایمنی جدید و همچنین تک دیفرانسیل بودن جک اس 5 باعث می‌شد هیچ وقت به پای خودروهایی همچون هیوندای توسان یا کیا اسپورتیج نرسد، اما با این وجود جک S5 یک خودرو پرفروش است و این موضوع را نمی‌توان انکار کرد. جک اس 5 ابتدا فقط با گیربکس دستی عرضه می‌شد و در سال 1395 نمونه اتوماتیک این خودرو به بازار آمد. جک S5 اتومات از امکانات رفاهی بیشتری بهره می‌برد مانند صندلی برقی راننده با مموری، گرمکن صندلی‌های جلو، ترمز پارک، ایربگ‌های جانبی جلو، استارت دکمه‌ای، سنسور باران، سنسور جلو، تهویه اتومات و دوربین عقب. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و قطعات پیچیده جک اس 5، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو جک S5 کرده است تا خریداران این خودرو چینی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ جک S5 با جدیدترین دستگاه موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی جک اس 5 یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای جک اس 5 برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت جک S5 بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای جک اس 5 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان جک S5 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های جک اس 5، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای جک اس 5، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های جک اس 5 سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای جک اس 5، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ جک اس 5 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی جک اس 5

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ جک اس5 در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای جک S5، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای جک اس 5 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی جک اس 5

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha