021-88522701

کارشناسی جک اس 3 در تهران

کارشناسی جک اس 3 در تهران

کارشناسی جک اس 3 در محل

بعد از موفقیت جک اس 5، این کمپانی چینی اقدام به عرضه کراس آور جک اس 3 کرد. برند JAC قطعا موفق‌ترین برند چینی در ایران است. جک اس 3 ابعادی به مراتب کوچک‌تر برادر بزرگ‌تر خود دارد و همین موضوع سبب شده است که فروش کمتری نسبت به جک اس 5 تجربه کند. در تابستان سال 1396 شرکت کرمان موتور مدل جدید جک S3 را به‌عنوان دومین کراس‌اور جک در ایران، معرفی کرد. S3 کراس‌اوری کوچک با ظاهری نسبتا عجیب است. جک S3 اولین بار در سال 2014 میلادی معرفی شد و هرچند که بار اول در 2015 و بار دوم نیز در 2016 فیس لیفت شده، ولی نسخه‌ای که در ایران حضور دارد همان مدل 2014 است. الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و قطعات پیچیده جک اس 3، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو جک S3 کرده است تا خریداران این خودرو چینی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ جک S3 با جدیدترین دستگاه موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی جک اس 3 یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای جک اس 3 برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت جک S3 بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای جک اس 3 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان جک S3 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های جک اس 3، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای جک اس 3، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های جک اس 3 سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای جک اس 3، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ جک اس 3 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی جک اس 3

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ جک اس3 در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای جک S3، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای جک اس 3 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.


برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha