021-88522701

کارشناسی بسترن B30 در محل

کارشناسی بسترن B30 در محل

کارشناسی بسترن B30 در محل مشتری

بسترن B30 یکی از پرفروش‌ترین سدان‌های چینی در ایران است. بر خلاف بسترن B50F، شرکت بهمن موتورز عرضه و فروش بسترن B30 را جدی‌تر دنبال کرد. بسترن B30 محصول سال 2015 کشور چین است و از اوایل 1396 به بازار تشنه کشورمان رسید. برخی‌ها از روی نام بسترن B30 تصور می‌کنند که این خودرو ابعاد کوچک‌تری نسبت به B50F دارد درحالیکه اندکی بزرگ‌تر است. کیفیت ساخت خوب بسترن B30 سبب شده که این خودرو یکی از اصلی‌ترین رقبای چری آریزو 5 و ام جی 360 باشد.  الوچک با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها و قطعات پیچیده بسترن B30، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو بسترن B30 کرده است تا خریداران این خودرو چینی با اطمینان خاطر و با آگاهی کافی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو بتوانند اتومبیل مد نظر خودشان را خریداری کنند.

تست دیاگ بسترن B30 با جدیدترین دستگاه موجود

بررسی فنی در پروسه کارشناسی بسترن B30 یک امر ضروری به حساب می‌آید. ECU یا همان کامپیوتر خودروهای بسترن B30 برخلاف تصورات عموم، شامل سنسورهای بسیار زیادی است؛ زیرا سگمنت بسترن B30 بسیار مدرن‌تر از چیزی است که ما می‌بینیم و ECU این خودرو قابلیت پذیرش بسیاری از آپشن‌های ایمنی و رفاهی همچون کروز کنترل، رادار نقطه کور، شیفتر پشت فرمان و... را دارد. از همین رو سلامت سنسورهای ECU خودروهای بسترن B30 اولین و مهم‌ترین معیار قیمت گذاری بر روی این خودروها است. زمانی که کارشناس خودرو الوچک پورت دستگاه دیاگ خود را به OBD زیر فرمان بسترن B30 متصل می‌کند، اطلاعات تمام سنسورهای این خودرو را دریافت می‌کند. این اطلاعات به کارشناس خودرو اجازه می‌دهد که هم سلامت فنی خودرو را مورد بررسی قرار دهد و هم شاخص‌هایی مثل کارکرد واقعی اتومبیل را بدست بیارد. متاسفانه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌های بسترن B30، به نحوی سعی می‌کنند که خودرو را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل الوچک پیشنهاد می‌کند که قبل از خرید هر مدل از خودروهای بسترن B30، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. خوشبختانه ECU اتومبیل‌های بسترن B30 سنسور رکورد کیلومتر دارد و کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ، می‌تواند کارکرد واقعی خودرو مد نظر شما را تشخیص دهد. از طرفی با توجه به هزینه‌های بالای سرویس و تعویض قطعات خودروهای بسترن B30، باید در نظر بگیریم که بررسی وضعیت فنی این خودروها یک شاخص بسیار مهم در ارزش‌گذاری آن‌ها است. اگر در پروسه تست دیاگ بسترن B30 خطایی منتشر شود، کارشناس وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده این موضوع را اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند.

کارشناسی بسترن B30

تشخیص سلامت بدنه و تست رنگ بسترن B30 در محل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خودروهای بسترن B30، وضعیت سلامت بدنه و ظاهر آن‌ها است. هرگونه رنگ شدگی بدنه، آثار صافکاری، آفتاب سوختگی و خط و خش‌های عمیق، می‌تواند تاثیر منفی بر قیمت خودروهای بسترن B30 داشته باشد. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن وضعیت ظاهری بدنه خودرو مد نظر شما، تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی بسترن B30

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha