021-88522701

کارشناسی تویوتا هایلوکس در محل

کارشناسی تویوتا هایلوکس در محل

کارشناسی تخصصی تویوتا هایلوکس در تهران

تویوتا هایلوکس (Toyota Hilux) یکی از محبوب‌‌ترین پیکاپ‌های دنیا شناخته می‌شود که دارای کیفیت بسیار بالا و همچنین دارای ویژگی‌های زیادی از نظر آفرود می‌باشد. اولین نسل از خودروهای تویوتا هایلوکس در سال 1968 تولید شده و اکنون 50 سال از تولید این خودرو می‌گذرد. تویوتا هایلوکس ابتدا به شکل پیکاپ تک کابینه معمولی بود و با گذشت زمان و عرضه نسل های جدید آن، به تعداد علاقمندان این خودرو افزوده شده و به شکل یک خودرو شاسی بلند مخصوص آفرود درآمده است.
نخستین نسل هایلوکس در بین سال‌های 1968 تا 1972 وارد بازار شد. زمان زیادی سپری نشد که دومین نسل هایلوکس در سال 1972 با اندکی تغییرات ظاهری و تغییرات پیشرانه راهی بازار شد. در نسل پنجم بود که تویوتا هایلوکس شروع به تغییر شکل به ظاهر کنونی خود کرد و در بسیاری از کشورها به تولید می‌رسید.
در کشورهای آمریکا و استرالیا محبوبیت وانت‌ها بیشتر از سایر مدل‌ها در کلاس‌های خورویی مختلف است. بنابه ادعای کارشناسان خودرو, تویوتا هایلوکس به دلیل استقامت و کیفیت بسیار بالای ساخت بعد از اسلحه‌ی AK-47 (کلاشینکف) محبوب‌ترین و پرکاربردترین وسیله‌‌ در بین نیروهای نظامی است. این خودرو محبوب دارای موتور بنزینی 4 سیلندر خطی با حجم موتور 2694 سی سی است و حداکثر قدرت آن 164 اسب بخار می‌باشد. آخرین نسل از خودروهای هایلوکس که هشتمین نسل این وانت محبوب محسوب می‌شود که با کد نسل ای ان 120(AN120) در دو نسخه اتوماتیک و دنده‌ای وارد بازار کشورمان شده است. شرکت تویوتا به مناسبت پنجاه سالگی هایلوکس قصد تولید نسل جدیدی از این بیابانگرد با نام " Hilux Invincible 50 Chrome Edition" را دارد. تویوتا هایلوکس با توجه به سیستم تعلیق کارآمد و انتقال قدرت دو دیفرانسیل همراه دنده کمکی، همواره یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروها برای دوستداران طبیعت و آفرود بوده است و سخت کاری و استهلاک کم، از ویژگی‌های  نسل‌های مختلف هایلوکس هستند, در عوض امکانات رفاهی  محدود این خودرو، از نقاط ضعف مهم آن به شمار می‌رود.

کارشناسی فنی و دیاگ تویوتا هایلوکس در محل چگونه انجام می‌شود؟

استفاده از دیاگ تویوتا هایلوکس این امکان را فراهم می‌سازد که از وضعیت عملکرد تویوتا هایلوکس مطلع شویم, بسیاری از پارامترها به صورت زنجیره‌ای به هم مرتبط می‌شوند و یک عیب‌یابی درست و صحیح به معنی تشخیص این زنجیره‌ها است. دیاگ تویوتا هایلوکس عیب‌ها و مشکلات را برای کارشناس فنی به نمایش درمی‌آورد‌ و تمامی این اطلاعات این اطمینان را به خریدار خواهد داد که که پس از کارشناسی فنی خودرو تویوتا هایلوکس, آن را به  ارزش واقعی معامله کند. کارشناسان مجموعه الوچک با استفاده از دیاگ‌های مدرن موضوعاتی همچون فشار روغن گیرباکس, تشخیص دستکاری کیلومتر خودروهای تویوتا هایلوکس را مورد بررسی قرار می‌دهند.

تست رنگ تویوتا هایلوکس در محل

یکی از مراحل مهم کارشناسی تویوتا هایلوکس, کارشناسی بدنه می‌باشد چرا که هرگونه خوردگی, خط و خش‌ها, رنگ شدگی و تعویض در قطعات تویوتا هایلوکس در تعیین قیمت تأثیر چشمگیری دارد. کارشناسان خودرو الوچک وضعیت خودرو تویوتا هایلوکس را در سه مرحله: بررسی شاسی و ستون‌های خودرو, بررسی رنگ شدگی بدنه و بررسی تعویض قطعات بدنه مورد بررسی قرار می‌دهند و گزارش کاملی از وضعیت ظاهری و بدنه خودرو به مشتریان ارایه می‌دهند.

کارشناسی تویوتا هایلوکس

بررسی آپشن‌های تویوتا هایلوکس در محل

پس از بررسی فنی و وضعیت بدنه خودرو تویوتا هایلوکس نوبت به بررسی آپشن‌های تویوتا هایلوکس می‎‌رسد. با توجه به طیف گسترده امکانات این خودرو, تمامی آپشن ها با توجه به سال ساخت مورد بررسی قرار می‌گیرند. همچنین یکی از مهمترین موضوعاتی که مورد بررسی قرار می‌گیرد اصالت آپشن‌های تویوتا هایلوکس می‌باشد چون آپشن‌های فابریک یوتوتا هایلوکس در قیمت گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرند و آپشن‌هایی که به صورت دستی اضافه شده‌اند دارای ارزش مادی نیستند.
برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha