021-88522701

کارشناسی تویوتا یاریس در محل

کارشناسی تویوتا یاریس در محل

کارشناسی تخصصی تویوتا یاریس در تهران

تویوتا یاریس (Toyota Yaris) یک خودروی کامپکت کوچک و یکی از بهترین‌های کلاس B segment می‌باشد که از سال 1999 توسط تویوتا و برای جایگزینی خودروهای تویوتا استارلت و تویوتا ترسل تولید می‌شود. تویوتا از سال 2005 به جای استفاده از نام تویوتا اکو از نام یاریس برای خودرو‌های صادراتی استفاده کرده است و همچنین نام‌های تویوتا ویتز (toyota vitz) و (Toyota vios) برای یاریس مورد استفاده قرار می‌گیرند. تویوتا یاریس در 2 نسخه سدان و هاچبک تولید شد که هر دو نسخه با موتورهای 4 سیلندر قابل خرید بودند. یاریس به عنوان یک خودروی کاملا اقتصادی و کم‌مصرف که نسل دوم آن با موتور‌های 1.3 لیتری در سال 2005 وارد بازار ایران شد و پس از تست های تصادف موسسه ایمنی آمریکا IIHS توانست 5 ستاره کامل دریافت کند و سربلند از این آزمون بیرون بیاید. یاریس در ابتدا در نسخه هاچبک دارای موتور 1.3 لیتری وارد بازار ایران شد این موتور 84 اسب بخار قدرت داشت در حالی که در بازار‌های جهانی با موتورهای 1 و 1.5 لیتری نیز در دسترس است. تویوتا یاریس سدان در سال 2008 برای اولین بار وارد بازار ایران شد و خریداران ایرانی را با چهره ای جدید از یاریس آشنا کرد, یاریس سدان به یک موتور 1.5 لیتری مجهز بود که توان تولید 107 اسب بخار را داشت. مجموعه الوچک  با در نظر گرفتن نیاز خریداران کوچک شهری اقدام به ارایه خدمات تخصصی در خصوص کارشناسی خودرو‌های تویوتا یاریس کرده است تا این افراد بتوانند تجربه یک خرید مطمئن را بدست بیاورند. تویوتا یاریس در سال 2016 شش جایزه از جمله خودروی کم هزینه سال از دیدگاه فنی, خودرو کم هزینه سال از دیدگاه مالک و ... از سوی IntelliChoice نشریه خودرویی آمریکایی دریافت کرد.

کارشناس فنی و دیاگ تویوتا یاریس در محل چگونه انجام می‌شود؟

استفاده از دیاگ تویوتا یاریس این امکان را فراهم می‌سازد که از وضعیت عملکرد تویوتا یاریس مطلع شویم, بسیاری از پارامترها به صورت زنجیره‌ای به هم مرتبط می‌شوند و یک عیب‌یابی درست و صحیح به معنی تشخیص این زنجیره‌ها است. دیاگ تویوتا یاریس عیب‌ها و مشکلات را برای کارشناس فنی به نمایش درمی‌آورد‌ و تمامی این اطلاعات این اطمینان را به خریدار خواهد داد که که پس از کارشناسی فنی خودرو تویوتا یاریس, آن را به  ارزش واقعی معامله کند. کارشناسان مجموعه الوچک با استفاده از دیاگ‌های مدرن موضوعاتی همچون فشار روغن گیرباکس, تشخیص دستکاری کیلومتر خودروهای تویوتا یاریس را مورد بررسی قرار می‌دهند.

تست رنگ و وضعیت بدنه خودرو تویوتا یاریس

یکی از مراحل مهم کارشناسی تویوتا یاریس, کارشناسی بدنه می‌باشد چرا که هرگونه خوردگی, خط و خش‌ها, رنگ شدگی و تعویض در قطعات تویوتا یاریس در تعیین قیمت تأثیر چشمگیری دارد. کارشناسان خودرو الوچک وضعیت خودرو تویوتا یاریس را در سه مرحله: بررسی شاسی و ستون‌های خودرو, بررسی رنگ شدگی بدنه و بررسی تعویض قطعات بدنه مورد بررسی قرار می‌دهند و گزارش کاملی از وضعیت ظاهری و بدنه خودرو به مشتریان ارایه می‌دهند.

بررسی آپشن‌های تویوتا یاریس

پس از بررسی فنی و وضعیت بدنه خودرو تویوتا یاریس نوبت به بررسی آپشن‌های تویوتا یاریس می‎‌رسد. با توجه به طیف گسترده امکانات این خودرو, تمامی آپشن ها با توجه به سال ساخت مورد بررسی قرار می‌گیرند. همچنین یکی از مهمترین موضوعاتی که مورد بررسی قرار می‌گیرد اصالت آپشن‌های تویوتا یاریس می‌باشد چون آپشن‌های فابریک یوتوتا یاریس در قیمت گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرند و آپشن‌هایی که به صورت دستی اضافه شده‌اند دارای ارزش مادی نیستند.
برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha