021-88522701

کارشناسی تویوتا کرولا در تهران

کارشناسی تویوتا کرولا در تهران

کارشناسی تخصصی در محل تویوتا کرولا در محل

تویوتا کرولا (Toyota Corolla) یک سدان کامپکت ژاپنی است. این سامورایی اولین بار در سال 1966 معرفی شد که 12 نسل از آن تاکنون وارد بازار شده است. کرولا محبوب‌ترین خودرو شرکت تویوتا بوده که بر صدر پرفروش‌ترین خودروهای جهان تکیه زده و این شرکت توانسته تا به امروز 42 میلیون تویوتا کرولا تولید کرده و روانه بازار کند که یک رکورد تاریخی محسوب می‌شود. مهمترین دلیل این فروش بی‌سابقه را می‌توان قیمت مناسب و مقرون به صرفه تویوتا کرولا همراه با کیفیت ساخت بالای این خودرو دانست. نسل جدید تویوتا کرولا از یک موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر با 132 اسب بخار قدرت بهره می‌برد. بارزترین مشخصه‌ تویوتا کرولا نسل جدید ظاهر فیس لیفت شده‌اش است که گویی حس خشم و اسپرت بودن را بیش از پیش به نمایش گذاشته است. تویوتا کرولا در 50 سالگی خود از ظاهری اسپورت و بروز برخوردار گشته تا بتواند جوانان را نیز به خرید ترغیب کند. تویوتا کرولا یک خودرو کامپکت خانوادگی است که از لحاظ امنیتی و رفاهی در سطح مناسبی قرار دارد. الوچک با در نظر گرفتن تمامی مدل‌ها و نسل‌های تویوتا کرولا در ایران, اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی این سامورایی ژاپنی کرده است تا خریداران بتوانند با خیالی راحت نسبت به وضعیت فنی و بدنه و آپشن‌های این خودرو خرید کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ تویوتا کرولا در محل چگونه انجام می‌شود؟

بسیاری از ایرادات خودرو تویوتا کرولا با تنظیم دستگاه دیاگ مشخص می‌شود که کارشناسان فنی الوچک با استفاده از دستگاه دیاگ اورجینال این امکان را فراهم می‌سازند. کارشناسی فنی درست که از سوی کارشناسان الوچک انجام می‌شود این امکان را فراهم می‌کند که تمامی قطعات به درستی اندازه‌گیری و تست شوند و بر همین اساس کارشناسی کرولا انجام خواهد شد. پس از بررسی تمامی سنسورها و ECU و شاخص‌های تویوتا کرولا مورد بررسی قرار گرفت و با دستگاه دیاگ تست شد در صورتی که ایراداتی مشاهده شود کارشناس الوچک وظیفه دارد تا تمام موارد را به مشتری و خریدار اعلام کند. دستگاه‌های مدرن مورد استفاده کارشناسان مجموعه الوچک مواردی همچون عیب‌یابی گیربکس و عیب‌یابی برقی و الکترونیکی تویوتا کرولا را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

کارشناسی تویوتا کرولا

تست رنگ و وضعیت بدنه خودرو تویوتا یاریس در محل

یکی از مراحل مهم کارشناسی تویوتا کرولا کارشناسی بدنه و تست رنگ می‌باشد چرا که هرگونه خوردگی, خط و خش‌ها, رنگ شدگی و تعویض در قطعات تویوتا کرولا در تعیین قیمت تأثیر چشمگیری دارد. کارشناس خودرو الوچک وضعیت خودرو تویوتا کرولا را در سه مرحله: بررسی شاسی و ستون‌های خودرو, بررسی رنگ شدگی بدنه و بررسی تعویض قطعات بدنه مورد بررسی قرار می‌دهد و گزارش کاملی از وضعیت ظاهری و بدنه خودرو به مشتریان ارایه می‌دهند.

کارشناسی تویوتا کرولا

بررسی آپشن‌های تویوتا یاریس

پس از بررسی فنی و وضعیت بدنه خودرو تویوتا کرولا نوبت به بررسی آپشن‌های تویوتا کرولا می‎‌رسد. با توجه به امکانات زیادی که این خودرو دارد, تمامی آپشن ها با توجه به سال ساخت مورد بررسی قرار می‌گیرند. همچنین یکی از مهمترین موضوعاتی که مورد بررسی قرار می‌گیرد اصالت آپشن‌های تویوتا کرولا می‌باشد چون آپشن‌های فابریک تویوتا کرولا در قیمت گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرند و آپشن‌هایی که به صورت دستی اضافه شده‌اند دارای ارزش مادی نیستند
برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو در جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

کارشناسی تویوتا کرولا

نظرات
 
 
Captcha