021-88522701

کارشناسی رنو کولیوس در محل

کارشناسی رنو کولیوس در محل

رنو کولیوس (Renault Koleos) یک خودرو شاسی بلند فرانسوی است که نسل اول آن با کمک شریک تجاری رنو یعنی نیسان در سال 2007 راهی بازار شد. نسل دوم این دو رگه فرانسوی-ژاپنی در سال 2016 در نمایشگاه خودرو پکن رونمایی شد و در سال 2017 وارد ایران شد. رنو کولیوس توانست با تکیه بر کیفیت بالای ساخت به پرفروش‌ترین خودرو وارداتی سال تبدیل شود و با این اوصاف رنو کولیوس حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بدون شک این موفقیت بی‌دلیل نیست. طراحی ظاهری زیبا و جذاب، سواری باکیفیت و راحت و آپشن‌های فراوان از عمده دلایل موفقیت کولیوس هستند. موتور به کار رفته در رنو کولیوس 4 سیلندر بوده و حجمی معادل 2488 سی سی دارد و می‌تواند 169 اسب بخار قدرت تولید کند. رنو کولیوس علاوه بر مشخصات فنی خوبی که دارد ظاهر تهاجمی دارد که بیش از هر چیزی چشم‌ها را به خود خیره می‌کند, به خصوص استفاده از چراغ‌های C شکل با فناوری LED رنو و فرم زیبا و جذاب کاپوت رنو کولئوس و استفاده از خطوط حجم دهنده در طراحی, این جذابیت را چندین برابر می‌کند و همچنین از لحاظ ایمنی رنو کولیوس 2017 بالاترین امتیاز ایمنی را از NCAP دریافت کرده است.

کارشناسی فنی و دیاگ رنو کولیوس در محل

بسیاری از ایرادات خودرو رنو کولیوس را می‌توان با دستگاه دیاگ مشخص کرد. کارشناسی فنی رنو کولیوس که شامل تست موتور و گیربکس, سیستم ترمز, ایربگ‌ها, سیستم تعلیق, تست سیستم فرمان و بررسی سیستمهای الکترونیکی و … می‌شود را می توان توسط دستگاه دیاگ شناسایی کرد. از آنجا که مشخصات فنی خودرو رنو کولیوس معیاری مهم در قیمت گذاری این خودرو است به همین دلیل تمامی سنسورهای ECU باید بررسی شوند. پس از انجام تست دیاگ در صورتی که ایراداتی مشاهده شود کارشناس الوچک وظیفه دارد تا تمام موارد را به مشتری و خریدار اعلام کند.

تست رنگ و وضعیت بدنه خودرو رنو کولیوس در محل

پس از کارشناسی فنی رنو کولیوس تست رنگ و بدنه این خودرو انجام می‌شود. کوچکترین ایرادهای بدنه اعم از رنگ‌شدگی, تعویض اجزای بدنه و صافکاری بیرنگ مورد بررسی قرار می‌گیرند چرا که هرکدام از موارد ذکر شده در قطعات رنو کلیوس در تعیین قیمت تأثیر چشمگیری دارد. کارشناس خودرو الوچک وضعیت خودرو را در بخش‌های ذکر بررسی کرده و گزارش کاملی در این زمینه به مشتری و خریدار ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های رنو کولیوس

پس از تست رنگ و بدنه نوبت به تست آپشنال و تجهیزات رنو کولئوس می‌رسد. تمامی آپشن‌های اورجینال رنو کلیوس اعم از کروز کنترل, گرم کن و سرد کن صندلی های جلو, سنسور پارک 360 درجه و ... مورد بررسی قرار می‌گیرند و همچنین اصالت همه آپشن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند چون فقط آپشن‌های فابریک رنو کولیوس در بحث قیمت گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرند و آپشن‌هایی که به صورت دستی اضافه شده‌اند دارای ارزش مادی نیستند.
برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو در جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha