021-88522701

فردا SX6 شاسی بلند جدید بازار ایران

فردا SX6 شاسی بلند جدید بازار ایران

احتمالاً نام خودروسازی فردا را شنیده باشید. شرکتی که چند سالی است به عرصه خودروسازی وارد شده و به تولید محصولات ایران خودرو مشغول است. خودروسازی فردا که در حقیقت زیر مجموعه‌ای از گروه تجارت گرامی GBG است، با سابقه واردات و خدمات محصولات هیوندای و کیا، اقدام به تولید خودروی دیگری کرد و حال پس از وقفه‌ای، خودروی جدیدی را با برند فردا موتورز راهی بازار کرده است.ابعاد این خودرو دقیقاً 4660 میلیمتر در طول، 1810 میلیتر در عرض و 1790 میلیمتر در ارتفاع است و وزن آن دقیقاً 1425 کیلوگرم است. یا یک مقایسه ساده، در میابیم که ابعاد این خودرو تقریباً یکسان با خودروی بیسو T5 است.
به بحث شیرین قیمت می‌رسیم. جایی که هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و باید تا رونمایی رسمی از این خودرو توسط خودروسازی فردا صبور باشیم. اما با توجه به قیمت جهانی این خودرو و همچنین شرایط بازار و تولید برای عرضه چنین خودرویی، به نظر می‌رسد که باید توقع قیمتی زیر 350 میلیون تومان را داشته باشیم.

شاسی بلند 7 نفره فردا SX6؛ اولین محصول خودروسازی فردا رسماً معرفی شد + کاتالوگ

اتومبیل سازی فردا خودروی جدید این شرکت را در فضای مجازی رونمایی کرد.
به گزارش کارشناسان بازارخودرو اتومبیل سازی فردا از خودروی فردا SX6 این شرکت رسما رونمایی کرد و اطلاعاتی نیز از این خودرو را در صفحه اینستاگرام فردا ارائه داد.

شاید برای اولین بار در ایران است که یک شرکت خودروسازی تنها با استفاده از ظرفیت اینستاگرام به رونمایی خودرو و ارائه مشخصات فنی و تصاویر خودرو می پردازد.

به صورت رسمی کارخانه اتومبیل سازی فردا در سال 1392 در سمنان تاسیس شد و فاز اول آن در سال 1395 آغاز به کار و در فروردین ماه 1396 با حضور رئیس جمهوری مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.بازار معرفی نشده و تنها سایت و پیج‌های رسمی این شرکت در فضای مجازی راه‌اندازی شده است.

فردا SX6

فردا SX6 اولین خودروی این شرکت است اما با مشاهده وبسایت خودروسازی فردا متوجه می‌شویم که صحبت از خودروی دیگری به نام SX5 نیز در میان خواهد بود. اما گویا خودروسازی فردا قصد دارد تا ابتدا با SX6 که یک شاسی بلند 7 نفره است، بازی را شروع کند.

البته ممکن است با نگاهی به عکس‌های این خودرو بگویید که طراحی این خودرو مخصوصاً در نمای عقب و جانبی، شبیه به خودروهای MPV باشد که البته بیراه هم نگفته‌اید، اما با توجه به نوع معرفی این خودرو توسط این خودروسازی ما نیز به تبع آن، SX6 را شاسی بلند خطاب کردیم اما در حقیقت به مدل خودروها Midsize CUV می‌گویند. گرچه جای صحبت در مورد سگمنت دقیق این خودرو باقی است.زی شده و با بارگذاری اطلاعات خودروها، خودروبانک نیز قصد دارد معرفی مختصری از اولین محصول ارایه شده توسط این شرکت کند.

نظرات
 
 
Captcha