021-88522701

مشخصات و تصاویر کیا سورنتو 2021

مشخصات و تصاویر کیا سورنتو 2021

بلاخره تصاویر رسمی از کیا سورنتو 2021منتشر شد

به تازگی تصاویر رسمی این خودروی کره ای از سوی کیا منتشر شده است که ما را با طراحی ظاهری و کابین آن آشنا می کند. لازم به ذکر است؛ این خودروی شاسی بلند به صورت رسمی در ماه آینده میلادی و در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی خواهد شد.

طراحی کیاسورنتو2021 خشن تر شده و جلوپنجره پوره ببری کیا جلوه بیشتری پیدا کرده.

Image result for کیا سورنتو2021

در همان نگاه اول جلوپنجره زاویه‌دار این خودرو جلب توجه می‌کند. طراحی این قطعه بگونه‌ای انجام شده که گویی با چراغ‌های جلو ادغام شده است. در چراغ‌های جلو سه نورافکن دیده می‌شود که در بالای نوار چراغ دیلایت و به صورت خطی قرار گرفته‌اند. طراحی ورودی‌های هوا، چراغ‌های مه‌شکن و سایر اجزای سپر جلو نیز به صورت افقی بوده است.

Image result for کیا سورنتو2021

تنها تصویر گرفته شده از فضای کابین این خودرو گویای طراحی مدرن‌تر و البته کیفیت بالاتر مواد استفاده شده در نسل جدید کیا سورنتو است. صندلی‌های چرمی با پوشش و البته طراحی جدید، پشت آمپر دیجیتال و نمایشگر ایستاده سیستم اطلاعات سرگرمی مهمترین مواردی هستند که در نظر اول توجه بیننده را جلب می‌کنند. طراحی جدید دستگیره درها به همراه ادوات و تریم مشکی براق کنسول مرکزی نیز جزء مواردی به شمار می‌آیند که مشابه آن‌ها را پیش از این در مدل تلوراید دیده‌ایم.

Image result for کیا سورنتو2021

سورنتو جدید با ظاهر جعبه ای شکل و قدرتمندتر با مدل هایی همچون مزدا CX-9، هولدن آکادیا و هیوندای سانتافه رقابت می کند. Kluger پرفروش تویوتا نیز رقیبی جدی برای این خودرو است.

اطلاعات زیادی در مورد سورنتو تایید نشده است اما گمان می رود یک مدل دیزلی از آن در سه ماهه دوم سال جاری وارد بازار استرالیا خواهد شد و نسخه بنزینی آن در سه ماهه سوم ارائه می شود.

موتورهای این خودرو احتمالا از مدل کنونی گرفته می شوند و موتورهای SmartStream جدید گروه هیوندای شانسی برای معرفی در این مدل خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد این خودرو باید منتظر بود تا سورنتو جدید در نمایشگاه ژنو ماه آینده رونمایی شود.

نظرات
 
 
Captcha