021-88522701

قیمت قطعات کیا اپتیما 2012 تا 2015

قیمت قطعات کیا اپتیما 2012 تا 2015

سفارش و قیمت روز قطعات و لوازم یدکی خودروی کیا اپتیما

کیا اپتیما یکی از پرفروش‌ترین و البته اسپرت‌ترین سدان‌های وارد شده در ایران است. اپتیما از سال 2000 توسط خودروسازی کیا تولید شده است؛ اما این سدان سایز متوسط تقریبا از سال 2009 به شکل سیستماتیک و انبوه وارد بازار ایران شده است. فیس اپتیما از سال 2012 تغییر کرد و از آن زمان تاکنون تغییرات عمده‌ای بر روی ظاهر آن صورت نگرفته است. اپتیما در اغلب تیپ‌هایی که وارد کشور شده است مجهز به موتور 4 سیلندر با حجم 2400 سی سی است. همچنین برخی از مدل‌های کیا اپتیما در ایران به فناوری GDI مجهز هستند. اپتیما با ظاهری تهاجمی و در عین حال پخته، همیشه به عنوان یک سدان پرطرفدار در کشور شناخته شده است.

قیمت قطعات اپتیما

فرمان و داشبورد اپتیما 2011 تا 2015

فرمان و داشبورد جزء اصلی‌ترین قطعات داخل یک خودرو به حساب می‌آیند. فرمان باید به شکلی طراحی شود تا راننده بتواند پیکره خودرو را بدرستی کنترل کند؛ از همین رو وضعیت سلامت فنی و ظاهری یک فرمان بسیار اهمیت دارد. از طرفی نقش داشبورد را در داخل خودرو نمی‌توان انکار کرد؛ قطعه‌ای که یک ناحیه‌ی قابل دسترس برای ما به ارمغان آورده است. فرمان و همچنین دکمه‌های سیستم‌های خودرو بر روی داشبورد قرار می‌گیرند. وضعیت قرارگیری داشبورد خودروها ارتباط مستقیم با وضعیت ارگونومیک فرمان دارد. کیسه هوا، درب داشبورد، پوسته داشبورد و روکش داشبورد از جمله قطعات اصلی یک داشبورد استاندارد به حساب می‌آیند و البته فراموش نکنیم که می‌توانیم وضعیت ظاهری داشبورد و فرمان خودرو خود را با بهره‌گیری از لوازم جانبی مانند روکش فرمان، شخصی‌سازی کنیم.

 

عنوان قطعه

محدوده قیمت قطعات

 

توضیحات

صندلی‌های جلو

 

 

 

صندلی‌های عقب

 

 

 

پوسته داشبورد

 

 

 

درب داشبورد

 

 

 

کیسه هوا (ایربگ)

 

 

 

کیسه هوا (ایربگ) پرده ای

 

 

 

کمربند ایمنی

 

 

 

غربیلک فرمان

 

 

 

قیمت قطعات اپتیما

صندلی و کمربند اپتیما 2011 تا 2015 

صندلی خودرو مرکز فرماندهی شما در خودرویتان است. صندلی مناسب می تواند ضمن کاهش خستگی و آرامش بیشتر برای شما به خصوص در سفر ، آسیب های ناشی از نشستن طولانی را کاهش دهد. اگر به صورت بلند مدت از خودرو استفاده می کنید، احتمالا از نواحی کمر و گردن در نشستن های طولانی دچار خستگی و گرفتگی می شوید. طرح و شکل روکش صندلی نیز تاثیر بسیاری زیادی در زیبایی داخل خودروی شما دارد. اگر زمان زیادی را با خودرو می گذرانید به صورت دائم یا موقت نیاز به تعویض یا نوسازی قسمت های مختلف صندلی خواهید داشت. اگر صندلی خودرویتان برقی است نگران خرابی و تعویض قطعات آن نباشید. اگر کیفیت صندلی شما را راضی نمی کند بر اساس نیازمندی خود آن را برای مسابقات ، سفر و یا کار می توانید آن را بهینه سازی کنید.

قیمت قطعات اپتیما

  کفی، کفپوش و نمد سقف اپتیما 2011 تا 2015

نمایی که از داخل یک اتومبیل مشاهده می‌کنیم، حاصل تصویری است که قطعات مختلف در داخل فضای کابین به ما نشان می‌دهند. شاید برخی از این قطعات از نظر ما اهمیت زیادی نداشته باشند، اما بهتر است بدانیم که این قطعات نیز بر تصویر نهایی بدست آمده از فضای داخل خودرو موثر هستند. قطعاتی مانند زیرپایی  و کفی خودروها، نمد سقف اتومبیل‌ها، آفتاب گیر و حتی کفی صندوق، می‌توانند نظر نهایی ما در مورد فضای داخلی یک خودرو عوض کنند. 

 

عنوان قطعه

محدوده قیمت قطعات

 

توضیحات

 

نمد سقف

 

 

آفتاب گیر

 

 

کفی (کفپوش)

 

 

 

قیمت قطعات اپتیما  

قطعات سیستم روشنایی اپتیما 2011 تا 2015 

چراغ و سیستم روشنایی یک خودرو، بی‌شک تاثیرگذارترین قطعه خارجی یک اتومبیل است که می‌تواند نظر ما را نسبت به ظاهر آن تغییر دهد. بر اساس قوانین وضع شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، کلیه خودروها می‌بایست مجهز به چراغ جلو با نور بالا و پایین ، چراغ عقب  یا چراغ خطر ، چراغ ترمز ، دنده عقب ،فلاشر و چراغ های راهنما باشند. همچنین چراغ های موجود باید امکان دیده شدن خودرو از فاصله مشخص برای کلیه عابران و خودروهای دیگر را فراهم کند. این قوانین فقط شامل ایران نمی‌شود و امروزه به عنوان قوانین بین‌المللی به حساب می‌آیند. البته ناگفته نماند که برخی کشورها یک قدم فراتر رفته‌اند و وجود چراغ مه شکن در اتومبیل‌ها را نیز یک امر ضروری اعلام کرده‌اند. 

بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی کلیه خودروها بایستی مجهز به چراغ جلو با نور بالا و پایین ، چراغ عقب یا چراغ خطر ، چراغ ترمز ، دنده عقب ، فلاشر و چراغ های راهنما باشند. همچنین چراغ های موجود باید امکان دیده شدن خودرو از فاصله مشخص برای کلیه عابران و خودروهای دیگر را فراهم کند. چراغ مه شکن نیز در برخی کشورها اجباری می‌باشد. امروزه طراحی چراغ های خودروها به گونه ای است که علاوه بر زیبایی ظاهری ، گستره دید راننده را بهبود داده و تجهیزات لازم را برای جلوگیری از تصادفات در شرایط مختلف آب و هوایی دارا باشد. اگر چراغ یا قطعات چراغ شما آسیب دیده و یا لامپ آن سوخته می‌توانید از بین تنوع کالاهای فروشگاه "های موبیل" کالای مناسب را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید اکثر خودروهای 2005 به بالا دارای چند مدل چراغ با کد فنی های مختلف در یک خودرو می باشند. قبل از سفارش کالا با مطالعه و مشاهده هر کالا از صحت تطابق آن با خودروی خود مطمئن شوید. 

 

عنوان قطعه

محدوده قیمت قطعات

توضیحات

 

چراغ جلو

 

 

چراغ عقب روی گلگیر

 

 

چراغ عقب روی صندوق 

 

 

قاب جا چراغی عقب 

 

 

شبرنگ سپر عقب

 

 

قاب مه شکن جلو

 

 

چراغ مه شکن جلو

 

 

چراغ نمره پلاک 

 

 

راهنمای روی گلگیر 

 

 

قیمت قطعات اپتیما

قطعات سپر اپتیما 2011 تا 2015

سپر جلو و سپر عقب و متعلقات آن‌ها، همچون دیاق سپر، نگهدارنده یا براکت سپر، قطعات چراغ شور، توری سپر جلو و فوم سپر، نقش مهمی در استحکام و البته پایداری یک خودرو ایفا می‌کنند. سپر جلو و سپر عقب خودرو مهمترین قسمت در زمان تصادفات رانندگی بوده و تاثیر بسیاری در کاهش آسیب های احتمالی برای سرنشینان خودرو دارد؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم همیشه از سلامت سپر و متعلقات آن در خودرو خود آگاهی کافی کسب کنید. سپر خودروها ضمن اینکه باعث می‌شوند نیروی ضربات و فشار به دیگر بخش‌های پیکره خودرو وارد نشود، بر روی سیستم تعلیق و پایداری خودرو نیز تاثیر مستقیم دارند؛ از همین رو سلامت فرم و ظاهر سپر یک امر ضروری است که باید به آن توجه کرد. بهترین سپر خودروها، آن است که ساختار چند لایه ارتجاعی دارد؛ در این حالت سپر بخشی از نیروی ضربه را از خود خارج می‌کند. 

  

عنوان قطعه

محدوده قیمت قطعات

 

توضیحات

سپر جلو

 

 

 

درپوش بکسل بند جلو

 

 

 

نوار سپر جلو (ریش سپر)

 

 

 

سپر عقب

 

 

 

دیاق سپر عقب

 

 

 

فوم سپر جلو

 

 

 

فوم سپر عقب

 

 

 

نگهدارنده (براکت) سپر

 

 

 

جلو پنجره

 

 

 

درپوش چراغ شور

 

 

 

تلسکوپی چراغ شور

 

 

 

توری جلو سپر

 

 

 

 

قیمت قطعات اپتیما

قطعات بدنه اپتیما 2011 تا 2015

بدنه یا همان پیکره خودروها شامل قطعات و متعلقات زیادی است. برخی از این قطعات به عنوان لوازم حیاتی خودرو به حساب می‌آید که بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی خودرو شما بدون به همراه داشتن آن‌ها حق ورود به خیابان‌ها و جاده‌ها را ندارد؛ قطعاتی مانند درب صندوق عقب، آینه جانبی، درب و گلگیر، کاپوت یا همان درب موتور جزء این قطعات اصلی به حساب می‌آیند. اما باید این موضوع را در نظر گرفت که بدنه خودروها یک سیستم کامل به حساب می‌آیند و برای اینکه این سیستم به خوبی عمل کند، نیاز به حضور تمام متعلقات بدنه است. قطعات بدنه خودرو معمولا به دلیل تصادفات یا شرایط محیطی بیشتر در معرض آسیب بوده و به دلیل اینکه نمای ظاهری خودرو هستند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. همچنین نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که بخشی از ارزش یک اتومبیل در بازار خودروهای دست دوم در ایران بر اساس ظاهر بدنه آن تعیین می‌شود. از همین رو تمام کسانی که مایل هستند خودرو خود را به بالاترین قیمت ممکن بفروشند، می‌بایست بدنه و متعلقات بدنه اتومبیل خود را تا حد امکان سالم نگه دارند. خودروی شما در هر کلاسی که باشد ما کلیه قطعات بدنه شما را داریم. با انتخاب توع خودرو محصولات مرتبط را جستجو کنید و به راحتی قطعات مربوط به بدنه اتومبیل خود را بیابید. برخی خودروها داراع تنوع قطعات در یک مدل هستند؛ از همین رو متخصصان مجموعه های‌موبیل به شما پیشنهاد می‌کنند که با بهره‌گیری از کد فنی، قطعه مورد نیاز خود را بیابید.

 

عنوان قطعه

محدوده قیمت قطعات

 

توضیحات

درب جلو

 

 

 

درب عقب

 

 

 

دستگیره بیرونی

 

 

 

دستگیره داخلی

 

 

 

دستگیره داخلی درب

 

 

 

لولای درب جلو

 

 

 

لولای درب عقب

 

 

 

درب باک بیزین

 

 

 

درپوش باک بنزین

 

 

 

درب موتور (کاپوت)

 

 

 

جک درب موتور (کاپوت)

 

 

 

لولای درب موتور (کاپوت)

 

 

 

درب صندوق

 

 

 

جک درب صندوق

 

 

 

گلگیر جلو

 

 

 

گلگیر عقب

 

 

 

گل پخش کن جلو

 

 

 

گل پخش کن عقب

 

 

 

شیشه آینه جانبی (آینه بغل)

 

 

 

آینه جانبی (آینه بغل)

 

 

 

راهنمای آینه جانبی (آینه بغل)

 

 

 

تیغه برف پاک کن جلو

 

 

 

تیغه برف پاک کن عقب

 

 

 

موتور برف پاک کن جلو

 

 

 

موتور برف پاک کن عقب

 

 

 

نوار لاستیکی دور درب جلو

 

 

 

نوار لاستیکی دور درب عقب

 

 

 

زه لبه پنجره جلو

 

 

 

زه لبه پنجره عقب

 

 

 

زه لبه کاپوت

 

 

 

زه درب صندوق (بالای پلاک)

 

 

 

زه روی گلگیر جلو

 

 

 

زه درب جلو

 

 

 

زه درب عقب

 

 

 

زه سپرجلو قسمت

 

 

 

زه سپر عقب قسمت

 

 

 

زه سپر عقب قسمت وسط

 

 

 

زه سقف

 

 

 

فلاپ رکاب

 

 

 

فلاپ سپر جلو

 

 

 

فلاپ سپر عقب

 

 

 

نمد کاپوت

 

 

 

شلگیر جلو

 

 

 

شلگیر عقب

 

 

 


 قیمت قطعات اپتیما

رینگ و لاستیک اپتیما 2011 تا 2015

رینگ و لاستیک بخشی جدا نشدنی از بدنه یک اتومبیل به حساب می‌آیند. لاستیک‌های یک خودرو ضمن اینکه بخشی از سیستم تعلیق به حساب می‌آیند، نقش مهمی هم در پایداری پیکره اتومبیل دارند؛ از همین رو از سلامت لاستیک‌های خودرو خود اطمینان حاصل بفرمایید. رینگ‌ها ضمن اینکه ساختار لاستیک خودرو را حفظ می‌کنند، تاثیر قابل توجهی در ظاهر خودروها دارد؛ از همین رو شما می‌توانید برای تغییر ظاهر خودرو خود، رینگ لاستیک‎‌های آن را عوض کنید و به عنوان مثال رینگ‌های اسپرت را جایگزین رینگ قابریک یا قالپاق لاستیک اتومبیل خود کنید. تایر اتومبیل آخرین قسمت از سیستم انتقال قدرت محسوب می شود که نقش مهمی در ایستایی ، فرمان پذیری و البته ایمنی خودروها دارد. کلیه لاستیکهای عرضه شده برای اتومبیل‌ها دارای سه شاخصه اصلی هستند که این مشخصه‌ها عبارتند از پهنا، انداره فاق و طول قطر تایر. امروزه تولیدکنندگان بزرگ تایر با استفاده از فناوری‌های جدید، تایرها را بر معیارها و استانداردهای مختلف تولید می‌کنند؛ این امر سبب گردیده است که تایرهای تخصصی وارد بازار لوازم یدکی خودروها شود و صاحبان اتومبیل‌ها می‌توانند با در نظر گرفتن نیاز خود نوع تایر مصرفی خودشان را انتخاب کنند.

 

عنوان قطعه

خودرو

 

محدوده قیمت قطعات

رینگ فابریک

 

 

 

تایر

 

 

 

 قیمت قطعات اپتیما

قطعات موتور اپتیما 2012 تا 2015


پیشرانه یا همان موتور خودروها در واقع قلب تپنده آن‌ها به حساب می‌آید که به عنوان قوای محرکه اتومبیل‌ها بشمار می‌رود. پیشرانه خودروها شامل قطعات و لوازم یدکی مختلفی می‌شوند و به عنوان یک سیستم جامع به حساب می‌آیند. برای اینکه این سیستم جامع بدون ایراد و مشکل کار خود را ادامه دهد، نیاز به رسیدگی دارد و همیشه باید حواسمان به قطعات اصلی یا جانبی این سیستم باشد.سیستم احتراق شامل قطعات مختلفی می‌شود و به نحوی می‌توان گفت مهم‌ترین بخش پیشرانه یک خودرو محسوب می‌شود. سیستم احتراق خودروها شامل قطعات مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به سیلندر، سوپاپ، رینگ و پیستون، یاتاقان و شاتون و میل لنگ می‌شود؛ در نظر بگیرید که ایجاد مشکل در هرکدام از این قطعات، می‌تواند باعث بروز مشکلات فراوان در خودرو شود، از همین رو پس از خرابی هر یک از قطعات سیستم اختراق خودرو، حتما به سرعت اقدام به تعویض قطعه کنید.

 

 

عنوان خودرو

محدوده قیمت قطعات

 

توضیحات

قفل در جلو

 

 

 

قفل در عقب

 

 

 

قفل درب موتور (کاپوت)

 

 

 

قفل صندوق عقب

 

 

 

پمپ در جلو

 

 

 

خار شلیگر

 

 

 

خار نمد درب موتور

 

 

 

خار رکاب

 

 

 

بال عقب

 

 

 

سرسیلندر

 

 

 

سوپاپ دود

 

 

 

سوپاپ هوا

 

 

 

گیت سوپاپ (لاستیک ساق سوپاپ)

 

 

 

فنر سوپاپ

 

 

 

استکان تایپیت

 

 

 

شیم سوپاپ

 

 

 

شیر (سوپاپ) کنترل روغن (OCV)

 

 

 

میل بادامک (میل سوپاپ)

 

 

 

دنده میل (سوپاپ) بادامک (CVVT)

 

 

 

کاسه نمد میل سوپاپ

 

 

 

کاسه نمد درب سوپاپ

 

 

 

درب سوپاپ

 

 

 

درب روغندان

 

 

 

رینگ موتور (رینگ پیستون)

 

 

 

پیستون

 

 

 

شاتون

 

 

 

یاتاقان ثابت

 

 

 

یاتاقان متحرک

 

 

 

فولی میل لنگ

 

 

 

میل لنگ

 

 

 

موتور (مغزی) پمپ بنزین

 

 

 

کنیستر بنزین

 

 

 

پمپ بنزین کامل

 

 

 

درجه (سنسور) باک بنزین

 

 

 

شیلنگ اصلی بنزین

 

 

 

شیلنگ بلند باک بنزین

 

 

 

شیلنگ بخار گیر (کنیستر) بنزین

 

 

 

تسمه (زنجیر) تایم

 

 

 

تسمه کولر

 

 

 

تسمه هیدرولیک

 

 

 

سیم کلاچ

 

 

 

سیم ترمز دستی

 

 

 

سیم گاز

 

 

 

سیم تعویض دنده

 

 

 

سیم درب موتور

 

 

 

سیم درب صندوق

 

 

 

سیم درب باک

 

 

 

سیم کیلومتر

 

 

 

 

نظرات
 
 
Captcha  
حجت
0
0
سلام.قطعات اپتیما ۲۰۱۷ موجود می باشد؟ راهنمای روی آینه بغل سمت راننده موجود می باشد.؟ سپاسگزارم پاسخ دهید
آرمان زارع
سلام لطفا با این شماره تماس بگیرید 09102655198 آقای زارعی