اعلام 5 محصول جدید شرکت ایران خودرو دیزل

اعلام 5 محصول جدید شرکت ایران خودرو دیزل

مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اعلام تولید پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک 8 سرعته گفت: کامیونت جدید، کشنده آتامان، اتوبوس برقی، مینی‌بوس هفت متری و کشنده اتوماتیک، محصولات جدید ایران خودرو دیزل در سال 1401 است

جواد توسلی مهر، در نشست مشترک با قطعه سازان خودروهای تجاری گروه صنعتی ایران خودرو که با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی برگزار شد، افزود: در صورت تحقق تولید ۲۵ هزار دستگاه خودرو، چهار هزار فرصت شغلی در ایران خودرو دیزل ایجاد می شود.


وی با اشاره به افزایش ۳.۵ برابری تولید خودروهای تجاری در سال جاری نسبت به سال گذشته، از تولید شش محصول جدید خبر داد و گفت: کامیونت جدید، کشنده آتامان، پیکاپ اتوماتیک هشت سرعته، اتوبوس برقی، مینی‌بوس هفت متری و کشنده اتوماتیک، محصولات جدید ایران خودرو دیزل در سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» خواهد بود.

مدیر عامل ایران خودرو دیزل، بر ضرورت همکاری همه جانبه سازندگان برای تولید خودروهای تجاری داخلی با کیفیت تاکید کرد.

توسلی‌مهر افزود: برنامه ریزی برای ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی ایران خودرو دیزل در دستور کار است.

وی تاکید کرد: تحقق برنامه ارتقای کیفی مستلزم افزایش کیفیت قطعات و ‌مجموعه های دریافتی از تمامی تامین کنندگان است.

توسلی مهر با اشاره به وضعیت خودروهای تجاری فرسوده در ناوگان حمل و نقل، از آمادگی ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین خبر داد.

وی ضمن تشریح‌ برنامه متنوع در راستای خودکفایی قطعات‌ دیزل و کاهش ارزبری محصولات، خاطرنشان کرد: در برنامه خودکفایی امسال، کاهش ارزبری چهار هزار و‌ ۶۰۰ میلیارد تومان هدف گذاری شده است.

مدیر عامل ایران خودرو دیزل، انتظارات این شرکت از تامین کنندگان‌ را رسیدن به اهداف کیفی مطلوب، لزوم سرمایه گذاری و ایجاد زیرساخت های لازم برای افزایش تولید و تامین به موقع با کیفیت و با قیمت اقتصادی قطعات، عنوان کرد.

.

.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

نظرات
 
 
Captcha