جزئیات پرداخت وام 140 میلیون تومانی خرید خودرو

جزئیات پرداخت وام 140 میلیون تومانی خرید خودرو

« بانک تجارت»، با طرحی به نام « پیشرو» به متقاضیان واجد شرایط خرید خودرو، تسهیلات پرداخت می‌کند.

 

« بانک تجارت» به منظور ارائه خدمات متنوع به مشتریان و تنوع سبد محصولات خود، از طریق طرحی به نام «پیشرو» به متقاضیان خرید خودرو تسهیلات پرداخت می‌کند. افراد واجد شرایط برای درخواست این وام باید در یکی از شعب بانک تجارت سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. سود این وام 18 درصد بوده و سپرده افراد بعد از پرداخت این تسهیلات مسدود نخواهد شد. همچنین افراد امکان بهره برداری از موجودی خود را تا پایان تسویه اقساط خواهند داشت. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این نوع وام، ارائه ضامن معتبر است. یعنی متقاضیان این وام باید ضامن رسمی داشته باشند و به بانک ارائه دهند.
 در صورت داشتن شرایط لازم برای متقاضیان دریافت وام و در صورت پرداخت حداکثری مبلغ تسهیلات توسط بانک، مبلغ هر قسط 5 میلیون و 61 هزار و 335 تومان خواهد بود. 
حداکثر زمان برای بازپرداخت وام، 36 ماهه است. کل سود مبلغ وام 42 میلیون و 208 هزار و 74 تومان و مجموع رقم تسهیلات ذکر شده و سود آن هم 182 میلیون و 308 هزار و 74 تومان است.

.

.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

نظرات
 
 
Captcha