021-88522701

فولکس واگن پاسات 2020 با تغییرات ظاهری چشمگیر معرفی شد.

فولکس واگن پاسات 2020 با تغییرات ظاهری چشمگیر معرفی شد.

فولکس واگن پاسات 2020 با تغییرات ظاهری چشمگیر در نمایشگاه دیترویت 2019 معرفی شد.

فولکس‌واگن پاسات 2020 مانند نسل قبل خود از یک پیشرانه 2 لیتری و 4 سیلندر بهره‌ می‌برد که این پیشرانه قادر است تا 174 اسب بخار نیرو تولید کند. پاسات جدید تغییرات ظاهری چشم‌گیری داشته است که این سبب گردیده که این خودرو بیش از پیش چهره‌ای غیر معمولی به خود بگیرد. پاسات در دو سال اخیر نتوانسته بود فروش خوبی داشته باشد و بر اساس نظر کارشناسان این علت این موضوع مربوط به گسترش بازار کراس‌آور‌ها و همچنین امکانات معمولی فولکس‌واگن پاسات بوده است.

فولکس‌واگن پاسات 2020

حال پاسات جدید تا دندان مسلح است و از فناوری‌ها و آپشن‌های متعددی بهره می‌برد. تغییرات ظاهری پاسات 2020 از چراغ‌های جلو شروع شده است. پاسات 2020 رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی دارد، همچنین خریداران می‌توانند رینگ‌های 18 و 19 اینچی را برای پاسات خود سفارش دهند. همچنین در فولکس‌واگن پاسات 2020، شاهد استفاده از کلمه «Passat» بر روی صندوق عقب هستیم که ما را یاد اتومبیل‌های پورشه می‌اندازد. فهرست امکانات پاسات جدید شامل گرم‌کن صندلی‌های جلو و عقب، تهویه اتوماتیک دوگانه، استارت از راه دور، آینه‌های برقی تاشو و می‌شود. سنسور باران، گرم‌کن آینه‌های جانبی، چراغ‌های هوشمند، صندلی برقی راننده و همچنین سیستم صوتی Fender نیز قابل سفارش هستند.

فولکس‌واگن پاسات 2020

فناوری‌های ایمنی در پاسات جدید طیف گسترده‌ای را شامل می‌شوند و تمامی نسخه‌های فولکس‌واگن پاسات 2020 دارای رادار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار با قابلیت شناسایی عابران پیاده هستند. همچنین رادار جانبی و هشدار ترافیک عقب نیز حتی در مدل‌های پایه وجود دارند و مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی اضافی سیستم‌های کنترل کروز انطباقی، رانندگی بین خطوط و اتوپارک را سفارش دهند.

نظرات
 
 
Captcha