021-88522701

{ نسل جدید هاوال H6، کراس‌اووری شیک و پیشرفته معرفی شد }

شرکت گریت وال به‌عنوان شرکت مادر برند هاوال اولین تصاویر رسمی از نسل جدید کراس‌اوور هاوال H6 را منتشر کرد. 

H6 جدید در ظاهر تغییرات زیادی را نسبت به نسل کنونی تجربه کرده و حالا سرسخت‌تر و خشن‌تر به نظر می‌رسد. در نگاه اول بیش از همه جلوپنجره بزرگ شش‌ضلعی خودرو جلب‌توجه می‌کند که در داخل آن طرح منحصربه‌فردی کار شده و در میانه آن‌هم لوگوی هاوال با اندازه بزرگ‌تری جای گرفته شده است .

 

 

به این جلوپنجره چراغ‌های تیز با گرافیک داخلی جذابی متصل شده و در زیر آن‌ها نیز ورودی‌های هوای عمودی مثلثی شکلی طراحی شده که چراغ‌های مه شکن را در خود جای داده‌ است .

پروفیل جانبی H6 جدید نیز طراحی بدنه تغییرات چشمگیری داشته که ازجمله آن‌ها می‌توان به خط کمر و پنجره‌های سوم جدید اشاره نمود. بخش عقبی خودرو اما طراحی نسبتاً ساده‌ای دارد که برجسته‌ترین ویژگی آن چراغ‌های افقی متصل‌به‌هم است یعنی چیزی که این روزها شیوه طراحی محبوبی محسوب شده است .

 

 

نسل جدید این کراس‌اوور هاوال ۴,۶۵۳ میلی‌متر طول، ۱,۸۸۶ میلی‌متر عرض و ۱,۷۳۰ میلی‌متر ارتفاع دارد و فاصله محوری آن‌هم با ۵۸ میلی‌متر افزایش نسبت به نسل قبلی به ۲,۷۳۸ میلی‌متر رسیده است .

 در داخل H6 جدید شاهد کابین بسیار مدرن، شیک و جذابی هستیم که صفحه آمپر دیجیتالی مستطیل شکل، صفحه‌نمایش مرکزی بزرگ، طراحی خاص غربیلک فرمان، دریچه‌های تهویه افقی سراسری و تریم مسی‌رنگ در قسمت‌های مختلف از ویژگی‌های قابل‌توجه آن است .