021-88522701

معرفی بی ام و X7 دارک شادو ادیشن 2021، حرکت در تاریکی

معرفی بی ام و X7  دارک شادو ادیشن 2021، حرکت در تاریکی

ب‌ام‌و X7 دارک شادو ادیشن ۲۰۲۱ برای مشتریانی که خواهان یک کراس اوور بزرگ، لوکس و خاص هستند تدارک دیده شده است. البته خریداران باید سرعت عمل داشته باشند زیرا تنها ۷۵ دستگاه از این خودرو برای آمریکا و در کل ۶۰۰ دستگاه برای بازارهای جهانی تولید خواهد شد.

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-rear-three-quarters.jpg

شادو ادیشن با رنگ سفارشی خاکستری آرکتیک فروزن عرضه می‌شود که رنگ خاکستری تیره با طرح مات است. همین تریم شادو لاین شامل قطعات مشکی براق است که در دستگیره درب ‌ها، ستون ‌های B و C، آینه ‌های جانبی، ریل ‌های سقف، جلوپنجره کلیوی شکل و… بکار رفته است. خروجی ‌های اگزوز نیز دارای نوارهای کرومی تیره هستند. این کراس اوور از رینگ ‌های ۲۲ اینچی جدید هم سود برده است.

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-rear.jpg

داخل کابین نیز به پوشش چرم مرینو با ترکیب دو رنگ مزین شده است. پوشش سقف X7 دارک شادو ادیشن از نوع آلکانترا بوده و همین رنگ روی چرم ناپا در داشبورد، پانل درب‌ ها و استراحت گاه دست ‌ها دیده می‌شود. بخش پایینی داشبورد و صندلی ‌های عقب نیز دارای چرم مشکی مرینو هستند. به این موارد باید تریم پیانو بلک در بخش پایینی کنسول مرکزی را نیز اضافه کرد.

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-interior.jpg

به ‌طورکلی پکیج‌ های سفارشی X7 به‌صورت استاندارد در این خودرو دیده می‌شوند. پکیج دستیار راننده حرفه ‌ای، پکیج آب‌وهوای سرد، پکیج صندلی ‌های لوکس و پکیج اجرایی جزو پکیج ‌های استاندارد این خودروی تولید محدود هستند.

تنها آپشن X7 دارک شادو ادیشن انتخاب دو صندلی کاپیتانی برای ردیف دوم می‌باشد.

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-rear-seats.jpg

ا

ین خودرو بر پایه X7 M50i شکل گرفته و به پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری N63 توئین توربوی ب ‌ام ‌و با قدرت ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متر مجهز است. پیشرانه یاد شده با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک همکاری کرده و از سیستم تعلیق بادی سود می‌برد. ترمزهای M اسپورت نیز نیروی توقف را فراهم می‌کنند.

X7  دارک شادو ادیشن قیمت ۱۱۹,۴۹۵ دلاری دارد. مشتریان آمریکایی برای خرید این خودرو باید سپرده هزار دلاری را نزد ب‌ام‌و به امانت بگذارند.

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-door-panel.jpg

2021-bmw-x7-dark-shadow-edition-front-seats.jpg

 

 

 

نظرات
 
 
Captcha