021-88522701

ساینا سه گانه سوز در راه است!

ساینا سه گانه سوز در راه است!

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد ساینا گازسوز تاکسی و ساینا سه گانه سوز در سال آینده به بازار عرضه خواهند شد.
 
محمد علی تیموری، مدیرعامل گروه سایپا با اعلام اینکه در سال آینده خودروهای جدیدی را به بازار عرضه خواهیم کرد گفت قصد داریم 4 خودرو سواری شامل اطلس، سهند، آریا و p90 را به همراه چهار خودرو تجاری به محصولات این گروه اضافه کنیم.

.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .برنامه سایپا برای عرضه ساینا سه گانه سوز
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه بیان کرد در حوزه تولید و عرضه خودروهای عمومی برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ام تا سایپا را از زیان انباشته حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان خارج کنیم. در همین راستا قصد داریم در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ خودرو ساینا دوگانه سوز و در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۲ خودرو ساینا سه گانه سوز و الکتریکال را به بازار عرضه کنیم.

تیموری تاکید کرد در سال آینده ون ۱۴ نفره و وانت پادرالانگ را نیز به بازار عرضه خواهیم کرد تا این گروه خودروسازی در حوزه حمل و نقل عمومی و خودروهای کار نقش موثرتری را داشته باشد.

.

نظرات
 
 
Captcha