021-88522701

تصاویری از بی ام و M3 در آستانه رونمایی رسمی

تصاویری از بی ام و M3 در آستانه رونمایی رسمی

به سرعت در حال نزدیک شدن به رونمایی از M3 توسط بی ام و هستیم، بنابراین از دیدن آن در پیست نوربورگ برای انجام تست های نهایی، تعجب نمی کنیم.

 

 این خودرو در 23 سپتامبر رونمایی خواهد شد. M3 تا اوایل سال 2021 در ایالات متحده عرضه نمی شود، که به بی ام و زمان زیادی برای تنظیم دقیق مدل جدید قبل از شروع تولید می دهد.

 

آخرین ویدئو نشان می دهد که M3 هنوز هم تحت پوشش استتاری فراوان قرار دارد که با توجه به نزدیک بودن رونمایی، عجیب است. با این حال، حتی با وجود پوشش ها، شکل ورق فلزی در زیر پوشش تا قسمتی مشخص است. از بین رفتن جلوپنجره دوتیکه غیرممکن است و می توانیم ببینیم که جلوبندی دچار تغییر عمده ای شده است. کاهش ارتفاع شاسی، دیفیوزر اسپرت عقب و خروجی های دوگانه اگزوز نیز قابل توجه اند.

 

در حالی که بی ام و ظاهر M3 را زیر پوشش استتاری پنهان کرده است، اما همه چیز در مورد آن مخفی نیست. می دانیم که از موتور 3.0 لیتری شش خطی توربوشارژ دوقلو استفاده می کند که توان 473 اسب بخار (353 کیلووات) را توسط جعبه دنده شش سرعته دستی یا هشت سرعته اتوماتیک منتقل می کند. M3 کامپتیشن که قدرت بالاتری دارد از همان موتور استفاده خواهد کرد، اما قدرت آن 503 اسب بخار (375 کیلووات) است که فقط با جعبه دنده اتوماتیک همراه است.

 

در داخل، صندلی های به روز شده، تزئینات منحصر به فرد، دوخت کنتراست M و بسیاری از مارک های BMW M باید وجود داشته باشد. در حالی که بی ام و قصد دارد این سدان را در اواخر این ماه رونمایی کند، اما تا اوایل سال 2021 در ایالات متحده عرضه نخواهد شد.

 

bmw-m3-spy-shots-rear.jpg

 

bmw-m3-spy2.jpg

 

bmw-m3-spy-.jpg

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو و مشاهده ی تعرفه از وبسایت ما دیدن کنید .

کارشناسی خودرو در محل الوچک

 

 

نظرات
 
 
Captcha