021-88522701

قیمت «آریزو ۶ جی تی» مشخص شد

قیمت «آریزو ۶ جی تی» مشخص شد

بر اساس اخبار منتشر شده، قیمت آریزو ۶ جی تی در روزهای پایانی سال مشخص شد. البته احتمالا این خودرو در سال جاری عرضه نخواهد داشت.

چند ماه پیش بود که شرکت مدیران خودرو از آریزو ۶ جی تی به عنوان یک سدان اسپرت پرده برداشت. خودرویی که ظاهری اسپرت دارد و مشخصات فنی بسیار خوبی هم ارائه می کند.

پیش تر اعلام شده بود که عرضه این خودرو در اواخر سال ۱۴۰۲ انجام می شود اما گویا احتمالا عرضه فونیکس آریزو ۶ جی تی را در سال آینده داشته باشیم. اما حالا قیمت آریزو ۶ جی تی مشخص شده است و مدیران خودرو مبلغ ۱ میلیارد ۴۲۰ میلیون تومان را برای این خودرو در نظر گرفته است.

این قیمت با توجه به مشخصات ظاهری و فنی این سدان بسیار رقابتی ارزیابی می شود و پیش بینی می شود فروش بالایی را برای سدان جدید مدیران خودرو شاهد باشیم.

جدول قیمت آریزو ۶ جی تی

قیمت آریزو ۶ جی تی


.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

کارشناسی خودرو الوچک

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو در محل و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

.

مشخصات آریزو ۶ جی تی

زیر کاپوت این سدان اسپرت یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ با پاشش مستقیم سوخت (TGDI) قرار دارد که خروجی های فنی ۱۹۷ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور را ثبت می کند. قدرت از طریق جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود

و این مشخصات فنی دقیقا همان چیزی است که در خودروهای دیگر فونیکس نظیر FX پرمیوم و تیگو ۸ پرو هم دیده می شد. با این حساب با سدانی پر قدرت طرف هستیم که شتاب صفر تا صد را در ۷.۶ ثانیه رقم می زند.

از جمله امکانات آریزو ۶ جی تی می توان به: ۶ کیسه هوا ده نقطه ای، سیستم کمکی ترمز، سامانه کنترل پایداری، سامانه کنترل کشش، ترمز اضطراری خودکار، اتو هلد، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، کروز کنترل تطبیقی، رادار هشدار برخورد از عقب، نور بالا اتوماتیک، سنسور نور، سنسور باران،

دوربین ثبت وقایع، شارژر بی سیم، دوربین ۳۶۰ درجه، سامانه پایش فشار باد تایرها، ترمز پارک برقی، پشت آمپر دیجیتال، اندروید اتو، سامانه شروع حرکت در سربالایی، رادار نقطه کور، رادار حرکت بین خطوط، رادار هشدار برخورد از جلو، هشدار خروج از خط و… اشاره کرد.

و با این امکانات آریزو ۶ جی تی تبدیل به یکی از فول آپشن ترین سدان های این رده قیمتی می شود.

نظرات
 
 
Captcha