021-88522701

زیان 20 میلیون تومانی بخاطر توجه نکردن به نظر کارشناس

زیان 20 میلیون تومانی بخاطر توجه نکردن به نظر کارشناس

الوچک با توجه به نیاز جامعه امروز ایران، این امکان را فراهم ساخته است تا خریدارن خودرو بتوانند به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام به استفاده از خدمات کارشناسی تخصصی خودرو در محل کنند.

قیمت بیش از حد پایین و طمع خریدار!

هر زمان قیمت خودرو مورد نظر شما نسبت به شاخص‌های بازار قیمت پایین‌تری داشت، حتما شک کنید و از کارشناسان تخصصی در زمان خرید استفاده کنید. در یکی از روزهای کاری الوچک، خریدار یک دستکاه سانتافه 2016 فول آپشن و با کارکرد 21 هزار کیلومتر (نسبتا کم کارکرد) تقاضای کارشناس خودرو می‌کند و اصرار می‌کند که در کمترین زمان ممکن کارشناس باید در محل مورد نظر او حضور پیدا کند. کارشناس الوچک سریعا به محل مورد نظر خریدار مراجعه می‌کند و خودرو مورد نظر را به صورت کامل بررسی می‌نماید. کارشناس زمانی که قیمت پیشنهادی فروشنده را می‌فهمد، متوجه می‌شود که چرا خریدار آن قدر عجله داشته است؛ قیمت پیشنهادی بیش از 10 میلیون تومان زیر قیمت بازار بود! همین امر سبب می‌‌شود که کارشناس ما با دقت بیشتری تمام بخش‌های خودرو را مورد بررسی قرار دهد.

درب سانتافه

عصبانیت فروشنده!

در پروسه کارشناسی این سانتافه، متخصص الوچک پس از بررسی صحت کیلومتر، وضعیت بدنه خودرو و سلامت فنی موتور و گیربکس نسبت به به درب سمت شاگرد مشکوک شده و بعد از بررسی بیشتر، نظر به تعویض شدگی درب سمت شاگرد می‌دهد. پس از مطرح کردن این موضوع، فروشنده خودرو با استناد به کارکرد کم و بی‌رنگ بودن سایر قسمت‌های بدنه، مسئله تعویض درب را رد می‌کند. خریدار هم به دلیل قیمت پایین خودرو و نوع رفتار فروشنده، با وجود اخطار کارشناس الوچک خودرو را خریداری نموده؛ اما در این حین خرید از فروشنده قول می‌گیرد که حتما خودرو پس از تعویض پلاک مجددا کارشناسی شود.

زیان 20 میلیون تومانی خریدار!

پس از تعویض پلاک، خریدار، خودرو سانتافه را به دو مرکز کارشناسی می‌برد و هر دو مرکز پس از بررسی خودرو، نظر بر تعویض درب سمت شاگرد دارند و معتقدند که خودرو مذکور حداقل 20 میلیون تومان ارزش کمتری نسبت به مبلغ خریداری شده دارد. از طرفی فروشنده خودرو پس از شنیدن صحبت‌های خریدار، مسئله اختلاف قیمت و خسارت وارده را قبول نکرد.

کارشناسان مجموعه الوچک افرادی متخصص، با تجربه‌ی بیش از هزاران مورد کارشناسی هستند. در نظر بگیرید که حتی اگر به یک کارشناس اعتماد ندارید، حتما خودرو مورد نظرتان را به یک متخصص دیگر نیز نشان دهید و هیچگاه بدون بررسی کارشناس، اتومبیلی را خریداری نکنید.

دستگاه دیاگ

الوچک به عنوان یکی از مجموعه‌های متخصص در زمینه کارشناسی تخصصی خودرو در کشور، با توجه به نیاز جامعه امروز ایران، این امکان را فراهم ساخته است تا خریدارن خودرو بتوانند مطمئن و با خیال آسوده، اقدام به خرید خودرو نمایند. به صورت کلی پروسه‌های کارشناسی تخصصی خودرو در الوچک با بهره‌گیری از مدرن‌ترین دستگاه‌های دیاگ و تست رنگ صورت می‌گیرد تا تمام شاخص‌های ظاهری و فنی اتومبیل به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد.

نظرات
 
 
Captcha