اختلاف عجیب و غریب 175میلیونی «207» اتومات با دنده‌ای

اختلاف عجیب و غریب 175میلیونی «207» اتومات با دنده‌ای

طی سال‌های گذشته محصولات گوناگونی از شرکت پژو فرانسه در ایران حضور داشتند. از میان این محصولات، پژو 207 به ‌واسطه طراحی جذاب و امکانات به ‌روز از بدو ورود به بازار توانست نظر خریداران بسیاری را به‌ خود جلب کند. 

خودرو پژو207 به ‌دلیل امکانات و ظاهر جذاب اختلاف ‌قیمت چشمگیری با پژو 206 دارد. البته نباید از طرفداران این خودرو نیز غافل شد. 

 درحال‌حاضر تنها تفاوت پژو 206 تیپ 5 و پژو 207 دنده‌ای 3آپشن مهم است؛ آپشن‌هایی مانند مانیتور، فرمان‌برقی و کروزکنترل. این 3 آپشن باعث شده است اختلاف ‌قیمت 53میلیون تومانی بین پژو 206 تیپ 5 و پژو 207 وجود داشته باشد.

ازسوی‌دیگر اختلاف قیمت چشمگیری بین 207دنده‌ای و 207‌اتومات به چشم می‌خورد. اگرچه این دو خودرو از نظر فنی و ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند اما اختلاف قیمتی حدود 170میلیون‌تومان در بازار آزاد بین این دو خودرو دیده می‌شود. 

از مهم‌ترین تفاوت آنها باید رینگ آلومینیومی و اتومات شدن گیربکس به نسبت نسخه دنده‌ای اشاره کرد.

البته هر دو خودرو دارای فرمان برقی و کروزکنترل هستند و همین دو آپشن این اختلاف قیمت را رقم زده است. درحال‌ حاضر 207‌دنده‌ای در بازار آزاد به قیمت 370‌میلیون‌ تومان و 207‌اتومات؛ 545میلیون ‌تومان در بازار خرید وفروش می‌شوند. 

اختلاف قیمت چشمگیری که تنها به‌ دلیل اتومات شدن گیربکس این خودرو به وجود آمده است.

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

کارشناسی خودرو در محل الوچک

 

نظرات
 
 
Captcha