021-88522701

سایپا عقب نشینی کرد!

سایپا عقب نشینی کرد!

افزایش قیمت مجدد برای محصولات سایپا منتشر نشده و این موضوع سبب گردیده است که قیمت برخی از محصولات این خودروسازی کاهش پیدا کند.

بر اساس خبرهای منتشر شده از سوی خبرگذاری‌های مختلف، به نظر می‌رسد مجوز افزایش قیمت مجدد برای محصولات سایپا منتشر نشده و این موضوع سبب گردیده است که قیمت برخی از محصولات این خودروسازی کاهش پیدا کند. طبق آمار منتشر شده از سوی سایپا، محصولات این کمپانی با افزایش قیمت 30 تا 80 درصدی رو به رو شدند، اما این خودروساز داخلی نتوانست مجوز افزایش 100 درصدی را از سوی سازمان سازمان حمایت از مصرف کننده، دریافت کند؛ همین امر سبب گردید که سایپا در پی کاهش قیمت محصولات خود باشد.

سیتروئن C3

سیتروئن C3 با همان قیمت قبل عرضه خواهد شد!

طبق اطلاعیه گروه خودروسازی سایپا، بر اساس مصوبه سازمان سازمان حمایت از مصرف کننده و همچنین اصول مشتری مداری و تکریم مشتریان، این مجموعه قصد دارد خودروهای سیتروئن C3 را با همان قیمت قبل تحویل مشتریان دهد. به صورت کلی طبق اعلامیه گروه خودروسازی سایپا مشتریان سیتروئن C3 می‌بایست با پرداخت 91 میلیون و 33 هزار تومان وجه قبل را تکمیل کرده تا خودرو به آن تحویل داده شود. از همین رو می‌توان قیمت مصوب سیتروئن C3 را 182 میلیون و 66 هزار تومان که البته هزینه عوارض، مالیات و بیمه هم به عهده مشتریان است.

نظرات
 
 
Captcha