اعلام قیمت جدید برخی از خودروها در بازار پس از کاهش قیمت دلار

اعلام قیمت جدید برخی از خودروها در بازار پس از کاهش قیمت دلار

تغییرات شدید در بازار خودرو با آغاز کاهش قیمت دلار

بازار خرید و فروش خودرو متأثر از کاهش قیمت دلار با ریزش 10 تا 50 میلیون تومانی قیمت‌ها روبرو شد.

همزمان با کاهش قیمت دلار و سکه در بازار خرید و فروش خودرو نیز متأثر از این موضوع با تغییرات قیمتی روبرو شده است.

به اعتقاد فعالان بازار خودرو طی دو ماه اخیر به صورت غیرمنطقی روند افزایش قیمت را در انواع محصولات داخلی و مونتاژی شاهد بوده است که یکی از عوامل تاثیرگذار بر این موضوع نوسانات نرخ ارز است اما رشد قیمت‌ها در بازار به حدی بالاست که کاهش 10 تا 50 میلیون قیمت خودرو طی دو روز اخیر به دلیل کاهش قیمت دلار آن چنان محسوس نیست.
خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک که هفته گذشته 600 میلیون تومان قیمت داشت هم اکنون 550 میلیون تومان قیمتگذاری می‌شود.

در بازار امروز خودروی پژو 206 تیپ دو با کاهش 24 میلیون تومانی با قیمت 220 میلیون تومان، پژو 206 تیپ پنج با کاهش 27 میلیون تومانی با قیمت 280 میلیون تومان وپراید 131 با کاهش 12 میلیون تومانی با قیمت 113 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 

علاوه بر این سمند LX نیز با کاهش 15 میلیون تومانی 210 میلیون تومان، پارس ای ال ایکس 290 میلیون، دنا معمولی 305 میلیون، پارس سال 245 ، ساینا  159، پارس دوگانه  288،  345 میلیون، 405 بنزینی هم 210 میلیون قیمت‌گذاری شده است البته با وجود کاهش قیمت‌ها در بازار امروز خرید و فروش خودرو همچنان معامله‌ای در بازار انجام نشده و همه منتظر ثبات قیمت‌ها در بازار هستند.

 

به اعتقاد فعالان بازار در طول دو ماهه اخیر خرید و فروش خودرو تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده اما این موضوع مانعی بر افزایش قیمت‌ها نشده و هر کس به صورت سلیقه‌ای قیمت‌هایی را برای خودروهای خود پیشنهاد می‌کند این موضوع البته در خودروهای مونتاژی بیش از محصولات داخلی است به نحوی که خودرو پژو 2008 تا یک میلیارد و 100 هزار تومان نیز قیمت‌گذاری شده درحالی که این رقم به هیچ وجه برای این خودرو منطقی نیست.

 

الوچک ضمن بررسی دقیق و نقطه به نقطه خودرو از لحاظ بدنه ، فنی، تست آپشن ها همراه با ارائه گزارش رسمی کارشناسی ، حصول اطمینان خریداران محترم  در معاملات خودرو از ابتدای خرید تا آخرین مرحله بوده و با کادر مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد .

دقت کنید که برگه های کارشناسی الوچک دارای هولوگرام می باشد و بدون هولوگرام فاقد اعتبار است.

برای در خواست کارشناسی تخصصی خودرو و مشاهده ی تعرفه از وبسایت الوچک دیدن کنید .

کارشناسی خودرو در محل الوچک

نظرات
 
 
Captcha