021-88522701

با بودجه 70 میلیونی، چه ماشینی بخریم؟

با بودجه 70 میلیونی، چه ماشینی بخریم؟

به نظرتون تو این وضعیت بازار با 70 میلیون تومان چه ماشینی میشه خرید؟

در این نوشته کوتاه، می‌خواهیم بهترین خودروهایی که می‌توان به بودجه حدودی 70 میلیون تومانی خریداری کرد را با هم بررسی کنیم. متاسفانه به دلیل تحولات بازار خودرو در سال 1397، قیمت برخی اتومبیل‌ها تا سه برابر افزایش داشته است که این امر سبب گردیده که انتخاب اتومبیل در بازه‌های قیمتی زیر 100 میلیون تومان بسیار محدود باشد؛ از همین رو ما در مجموعه الوچک با توجه به داده‌های بدست آمده از معاملات صورت گرفته در بازار خودرو، قصد داریم بهترین اتومبیل‌هایی که با بودجه حدودی 70 میلیون تومانی می‌توانید خریداری کنید را در این نوشته کوتاه معرفی کنیم.

سایپا کوئیک

اگر در بازه قیمتی حدود 70 میلیون تومانی، دنبال خرید یک اتومبیل صفر کیلومتر نسبتا مدرن هستید، سایپا کوئیک می‌تواند یک گزینه خوب باشد. کوییک یک موتور 1.5 لیتری دارد که در واقع همان پیشرانه تیبا و ساینا است. پیشرانه سایپا کوییک در بهترین حالت می‌تواند 87 اسب بخار تولید کند و برخلاف نامی که دارد خودرو نسبتا کندی است؛ اما با این وجود می‌توانید با بودجه 70 میلیون تومانی یک کوئیک صفر کیلومتر مدل 1397 با آپشن‌هایی از قبیل مانیتور، کیلس و جعبه دنده اتوماتیک خریداری کنید.

سایپا کوئیک

پژو 207‏

پژو 207 یکی از محصولات محبوب شرکت ایران خودرو است که متاسفانه به دلیل تحولات بازار خودرو، قیمت آن به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرد. 207 همیشه بازار دست دوم خوبی داشته است؛ از همین رو اگر می‌خواهید اتومبیلی بخرید که هر وقت خواستید آن را بفروشید، پژو 207 می‌تواند یک گزینه خوب باشد. شما با بودجه حدود 70 میلیون تومان، می‌توانید یک 207 مدل 1389 با گیربکس اتوماتیک خریداری کنید که انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد.

پژو 207

سیتروئن زانتیا

نسل اول زانتیا که توسط سایپا در ایران مونتاژ شد، مربوط به سال 1380 است. تولید این خودرو در سال 1389 متوقف شد و این امر باعث شد قیمت زانیا به شکل غیر واقعی بالا رود؛ اما با واردات خودروهای جدیدتر، ظاهر زانتیا دیگر جذاب نبود و کم کم از بین خودروهای لوکس کنار گذاشته شد. با این وجود هنزو سیتروئن زانتیا را می‌توان اتومبیلی باکیفیت و پرقدرت دانست. شما با حدود 70 میلیون تومان، می‌توانید یک سیتروئن زانتیا مدل 1387 کاملا سالم یا یک زانتیا مدل 1388 که از نظر ظاهری دچار رنگ‌شدگی باشد را خریداری کنید. البته در نظر بگیرید که زانتیا هزینه نگهداری نسبتا بالایی دارد و بهتر است در زمان خرید این خودرو از خدمات کارشناسی مجموعه الوچک برای بررسی سلامت فنی اتومبیل مورد نظرتان استفاده کنید.

ستروئن زانیتا

نظرات
 
 
Captcha