021-88522701

کارشناسی خودروهای هیوندای آزرا

کارشناسی خودروهای هیوندای آزرا

کارشناسی 209 نقطه‌ای هیوندای آزرا در محل

شرکت هیوندای در سال 1947 و اوج بحران اقتصادی مربوط به جنگ جهانی دوم شکل گرفت؛ اما امروزه ارزش تجاری بالاتری نسبت به آئودی، نیسان و پورشه دارد. آزرا از جمله محصولات پرفروش خودروهای هیوندای بوده که کمک زیادی به پیشرفت این خودروساز کره‌ای کرده است. اولین مدل‌ هیوندای آزرا که در حدود 10 سال پیش به ایران وارد شد و بازار کشور را با محصولی لوکس و البته غیر اروپایی آشنا کرد. سدان نیمه لوکس ساخت کره با برند هیوندای، پرستیج خودروهای امریکایی را تداعی می‌کرد و با اتاقی جادار، همراه با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری و ۲۶۰ اسب بخار، نماینده‌ی سطح جدیدی از استاندارد رانندگی در ایران بود. نسل بعدی آزرا هم، در زمانی که می‌رفت تا محبوبیت مدل قبلی را در بازار کشور ادامه دهد، با تصویب قانون منع واردات خودروهای خارجی با پیشرانه‌ی حجیم‌تر از 2500 سی سی، خیلی زود از دسترس خارج شد. بسیاری هیوندای آزرا را به نام گرانجور می‌شناسند، گرانجور یا گرنجور، به آزراهایی گفته می‌شود که سفارش امارات هستند و آپشن‌ها و امکانات نسبتا بیشتری دارند. هیوندای آزرا همیشه جزء سدان‌های لوکس و با امکانات منحصر به فرد شناخته شده است، همین موضوع باعث شده که کارشناسی این اتومبیل‌ها یک پروسه تخصصی به حساب بیاید. مجموعه الوچک نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و تیپ‌های هیوندای آزرا در ایران، این امکان را برای خریداران این خودروهای کره‌ای فراهم ساخته است تا با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو در محل بتوانند خرید مطمئن‌تری تجربه کنند.

کارشناسی فنی و دیاگ هیوندای آزرا

یکی ار مهمترین مراحل کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای آزرا، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای آزرا این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای آزرا را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای آزرا، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای آزرا آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای آزرا باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس آزرا وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن دوربین 360 درجه ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی هیوندای آزرا

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای آزرا

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی هیوندای آزرا تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های هیوندای آزرا

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای آزرا، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا هیوندای آزرا در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای آزرا است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای آزرا فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی هیوندا آزرا

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha  
ارش
0
0
خالی مفید بود