021-88522701

کارشناسی 209 نقطه‌ای هیوندای الانترا

کارشناسی 209 نقطه‌ای هیوندای الانترا

کارشناسی و قیمت گذاری هیوندای النترا در محل

هیوندای الانترا در واقع نوه هیوندای آوانته به حساب می‌رود که هنوز هم بسیاری از مردم جوامع آسیای شرقی آن را به آوانته می‌شناسند. پلتفرم این خودرو اولین بار در سال 1990 طراحی و تولید شد و از آن زمان تاکنون، جزء یکی از محصولات پرفروش خودروسازی کره‌ای هیوندای بوده است. النترا یک سدان کامپکت به حساب می‌آید که به دلیل قیمت مناسبی که دارد، خیلی زود در بازارهای بین‌المللی به فروش بالایی دست پیدا کرد. هیوندای الانتر دارای ترمز ABS و EBD برای هر چهارچرخ است و دو تا شش عدد کیسه هوا دارد و در مدل‌های جدید به رادار نقطه کور مجهز شده است؛ همین موضوع سبب شد که در زمان ورود این خودرو به بازار ایران، از نظر ایمنی در سطح قابل قبولی شناخته شود. هیوندای النترا تا سال 2016 با موتور 1.8 لیتری عرضه شد اما مدل جدید این خودرو که در سال 2017 معرفی شد مجهز به یک پیشرانه 2 لیتری و یک گیربکس 6 دنده هوشمند بود که همین امر باعث شد النترا از یک سدان خانوادگی و آرام به یک سدان اسپرت و تهاجمی تبدیل شود. الانترا نیز مانند بسیاری از خودروهای شرکت هیوندای، مجهز یه سنسورها و سیستم‌های نسبتا پیچیده‌ای است که قبل از خرید باید تمام آن‌ها از هر نظر مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرند. گروه کارشناسی الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های فنی و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای النترا، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این خودروی نیمه لوکس، بتوانند با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو، با آگاهی کافی تصمیم به خرید بگیرند.

تست دیاگ و فنی خودروهای هیوندای الانترا

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای النترا، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای النترا این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای النترا را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای النترا، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای النترا آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای النترا باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس النترا وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی النترا

تست رنگ و وضعیت بدنه هیوندای الانترا

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی النترا تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

کارشناسی النترا

بررسی آپشن‌های هیوندای النترا

هیوندای النترا در طیف گسترده‌ای از آپشن‌های ایمنی و رفاهی در کشور عرضه شده است؛ از همین رو بررسی اصالت آپشن‌های این خودرو یک امر ضروری در بحت قیمت گذاری النترا به حساب می‌آید. به عنوان مثال بسیاری از سودجویان حوزه خودرو با حک کردن برچسب ایربگ SRS، النتراهای دو ایربگ را بجای الانتراهای 6 ایربگ می‌فروشند! همچنین در نظر بگیرید که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای الانترا فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha