021-88522701

کارشناسی هیوندای i20 در تهران

کارشناسی هیوندای i20 در تهران

کارشناسی تخصصی خودرو i20 در محل مورد نظر شما

هیوندایی آی۲۰ (Hyundai i۲۰) یکی از اتومبیل‌های پرفروش در بازار ایران به حساب می‌آید که نسل اول آن توسط آسان موتور به کشور وارد و نسل دوم آن توسط شرکت کرمان موتور در شهر بم مونتاژ شد. نسل دوم هیوندای i20 ظاهری تهاجمی و فوق‌العاده مدرن دارد که همین امر سبب گردیده به عنوان یک هاچ‌بک فول سایز اسپرت شناخته شود. این هاچ بک نه چندان کوچک با موتور 1.4 لیتری یک خودرو کم مصرف به حساب می‌آید که می‌تواند تقریبا 99 اسب بخار نیرو تولید کند. برای خودروی هیوندای i20 نمی‌توان رقیبی متصور شد؛ از همین رو می‌توان این اتومبیل نیمه کره‌ای را یک خودرو خوش فروش دانست. هیوندای i20 نیز مانند دیگر اتومبیل‌های این برند کره‌ای شامل قطعات و سیستم‌های نسبتا پیچیده است که قبل از خرید باید مورد بررسی قرار گیرند؛ در غیر این صورت خرابی آن‌ها ممکن است سبب بروز مشکلات فنی مختلف شود. گروه کارشناسی الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های فنی و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای آی20، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این خودروی نیمه لوکس، بتوانند با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو، با آگاهی کافی تصمیم به خرید بگیرند.

تست دیاگ و فنی خودروهای هیوندای i20

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای هیوندای i20، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای i20این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای i20 را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای i20، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای i20 آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای i20 باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس i20 وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی i20

تست رنگ و وضعیت بدنه هیوندای i20

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی i20 تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

بررسی آپشن‌های هیوندای i20

هیوندای i20 در طیف گسترده‌ای از آپشن‌های ایمنی و رفاهی در کشور عرضه شده است؛ از همین رو بررسی اصالت آپشن‌های این خودرو یک امر ضروری در بحت قیمت گذاری i20 به حساب می‌آید. در نظر بگیرید که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای i20 فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha  
یونس
0
1
مطالبتون خیلی کامل و دقیق بود