021-88522701

کارشناسی 209 نقطه‌ای هیوندای i10

کارشناسی 209 نقطه‌ای هیوندای i10

کارشناسی و قیمت گذاری هیوندای i10 در محل

i10 کوچک‌ترین خودرو هیوندای است که در ایران توسط شرکت کرمان موتور مونتاژ می‌شود. هیوندای i10 در کلاس خودرو شهری قرار گرفته و در ایران رقیب‌های جدی ندارد؛ اما کیا پیکانتو و البته میتسوبیشی میراژ را می‌توان به عنوان اصلی‌ترین خودروهای هم رده i10 معرفی کرد. هیوندای i10 نیز مانند براداران بزرگ‌تر خود یعنی هیوندای i20 و هیوندای i30، دارای سیستم‌های کمک راننده و رفاهی مختلف است، به همین دلیل کارشناسی تخصصی خودروی i10 قبل از خرید یک امر ضروری به حساب می‌آید. i10 مونتاژی مشخصات فنی خوبی به‌عنوان خودرویی اقتصادی و شهری دارد ولی تجهیزات کمترش از میراژهای نیوفیس، قابل انکار نیست. گروه کارشناسی الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های فنی و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای i10، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این خودروی نیمه لوکس، بتوانند با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو، با آگاهی کافی تصمیم به خرید بگیرند. 

تست دیاگ و فنی خودروهای هیوندای i10

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای i10، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای i10 این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای i10 را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای i10، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای i10 آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای i10 باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس i10 وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی i10

تست رنگ و وضعیت بدنه هیوندای i10

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی i10 تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد. 

بررسی آپشن‌های هیوندای i10

هیوندای i10 در طیف گسترده‌ای از آپشن‌های ایمنی و رفاهی در کشور عرضه شده است؛ از همین رو بررسی اصالت آپشن‌های این خودرو یک امر ضروری در بحت قیمت گذاری i10 به حساب می‌آید. در نظر بگیرید که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای i10 فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha  
مهدى
0
1
مرسى از مطالب خوبى كه به اشتراك كذاشتيد
کوروش
0
2
سلام و درود بر شما ، سایت و مطالب خیلی خوبی دارید ...ممنون
شرکت پیچ رولپلاک نما
0
2
مطالبتون عالی و کاربردی هستن ممنون http://dianrappel.com
ارش
0
2
ممنون از اطلاعات خوبتون
یونس
0
4
عالیه