021-88522701

کارشناسی کیا سراتو در تهران

کارشناسی کیا سراتو در تهران

کارشناسی 209 نقطه سراتو در محل

کیا سراتو (Kia Cerato) یک سدان کوچک و نسبتا اسپرت است که از سال ۲۰۰۳ تاکنون تولید شده و رقیب جدی هیوندای النترا به حساب می‌آید. سراتو در دو سگمنت سدان و کوپه تولید و تا به امروز سه نسل از این خودرو در کشور ما عرضه شده است. نسل دوم کیا سراتو اکنون در ایران توسط شرکت سایپا مونتاژ می‌شود و در دو نوع دنده دستی با موتور ۱۶۰۰ و دنده اتومات با موتور ۲۰۰۰ عرضه می‌شود. سراتو نسل سوم، که عریض‌تر و بزرگتر از نسل قبلی است، از سال 2014 به بازار وارد شد و نسبت به همزاد هیوندای نشان خود، یعنی النترا، خودروی چابک‌تر و البته مدرن‌تری به حساب می‌آید. امروزه کیا سراتو فقط در کلاس سدان تولید می‌شود و در سال 2016 با تغییرات جزئی ظاهری همراه بود که آن را می‌توان یک فیس لیفت موفق از کیا دانست. هر سه نسل کیا سراتو از سیستم‌های امنیتی و رفاهی نسبتا قابل قبولی بهره می‌بردند؛ از همین رو کارشناسی این خودروها قبل از خرید یک امر ضروری و مهم به حساب می‌آید. الوچک نیز با در نظر گرفتن نیاز خریداران خودروهای کیا سراتو در ایران، این امکان را فراهم ساخته است تا بتوانند از خدمات کارشناسی تخصصی خودرو به صورت تخصصی در محل مورد نظر خودشان استفاده کنند.

کارشناسی فنی و تست دیاگ سراتو در محل

اولین بخش کارشناسی تخصصی خودروهای کیا سراتو، تست دیاگ است. دیاگ کیا سراتو این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای کیا سراتو را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای کیا سراتو ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری کیا سراتو آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای کیا سراتو باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس سراتو وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا کالیبره نبودن سنسور 360 درجه ماشین‌های کیا را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی سراتو

تست رنگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا سراتو

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی کیا سراتو تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

بررسی آپشن‌های کیا سراتو

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای کیا سراتو ، در نهایت کارشناس خودرو الوچک اصالت آپشن‌های این اتومبیل‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ زیرا کیا سراتو در سال‌های متفاوت معمولا در طیف گسترده‌ای از امکانات و تجهیزات رفاهی عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای کیا سراتو است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای کیا سراتو فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی سراتو

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha