021-88522701

کارشناسی هیوندای ولستر در محل

کارشناسی هیوندای ولستر در محل

کارشناسی هیوندای ولستر در تهران

هیوندایی ولاستر يا ولستر (Hyundai Veloster)، هاچ‌بکی کوپه و سه در است که از سال ۲۰۱۱ تاکنون در کره جنوبی تولید شده‌ است. اولین نسل هیوندای ولستر همزمان با بازارهای بین‌المللی در ایران نیز عرضه شد. با اینکه ولستر خودرویی بی رقیب در ایران شناخته می‌شد، در سال 2016 واردات آن متوقف شد؛ زیرا شرکت‌های واردکننده معتقد بودند که میزان استقبال از این هاچ بک مدرن با در نظر گرفتن هزینه نگهداری آن به هیچ وجه قابل قبول نبوده است. هیوندای ولستر باوجود ویژگی‌های فنی خوب، که تاحدودی آنرا شبیه خودروهای اسپرت کرده، در بازار ایران به موفقیت چشمگیری نرسید. الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های داخلی این خودرو خاص، برای خریداران هیوندای ولستر این امکان را فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در محل، بتوانند تمام شاخص‌های تاثیرگذار بر روی قیمت خودرو مد نظرشان را مورد بررسی قرار دهند.

تست دیاگ و فنی خودروهای هیوندای ولستر

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی خودروهای هیوندای ولستر، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای ولستر این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای ولستر را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای ولستر، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای ولستر آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای ولستر باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس ولستر وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی ولستر

تست رنگ و وضعیت بدنه هیوندای ولستر

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی ولستر تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

کارشناسی ولستر

بررسی آپشن‌های هیوندای ولستر

بررسی اصالت آپشن‌های ولستر یک امر ضروری در بحت قیمت گذاری این خودرو به حساب می‌آید. به عنوان مثال بسیاری از سودجویان حوزه خودرو با حک کردن برچسب ایربگ SRS، ولستر های دو ایربگ را بجای ولستر های 6 ایربگ می‌فروشند! همچنین در نظر بگیرید که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای ولستر فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی ولستر

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی خودرو در غرب تهران، کارشناسی خودرو در شرق تهران، کارشناسی خودرو در شمال تهران، کارشناسی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha