021-88522701

کارشناسی هیوندای i30 در محل مورد نظر شما

کارشناسی هیوندای i30 در محل مورد نظر شما

کارشناسی هیوندای i30 در تهران

بی شک هیوندای i30 یکی از موفق‌ترین محصولات این برند کره‌ای بوده است. متاسفانه به دلیل وضع قوانین محدودکننده، آی 30 فقط در یک نسل وارد ایران شد. برخی هیوندای i30 را یک هاچ‌بک نسبتا بزرگ می‌نامیدند و برخی هم این خودرو را به یک استیشن سایز کوچک می‌شناسند. هرچه بود i30 به واسطه طراحی،‌ کیفیت و امکانات قابل قبولش، تبدیل به یکی از پرفروش‌های بازار شد. هیوندای آی۳۰ اشتراکات فراوانی با هیوندای الانترا دارد و هر دو خودرو بر روی یک پلتفرم ساخته شده‌اند؛ از همین رو در بسیاری از کشورهای جهان همچون آمریکای شمالی این خودرو را به نام النترای واگن می‌شناسند. i30 نیز مانند بسیاری از خودروهای شرکت هیوندای، مجهز یه سنسورها و سیستم‌های نسبتا پیچیده‌ای است که قبل از خرید باید تمام آن‌ها از هر نظر مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرند. گروه کارشناسی الوچک با در نظر گرفتن سیستم‌های فنی و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای i30، این امکان را فراهم ساخته است تا خریداران این خودروی نیمه لوکس، بتوانند با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کارشناسی تخصصی خودرو، با آگاهی کافی تصمیم به خرید بگیرند.

تست دیاگ هیوندای i30

اولین و قطعا مهم‌ترین مرحله کارشناسی تخصصی خودروهای هیوندای i30، تست دیاگ است. دیاگ هیوندای i30 این امکان را فراهم می‌سازد که اطلاعات سنسورهای ECU یا همان کامپیوتر خودرو را برای کارشناس خودرو به نمایش دربیاید. سپس کارشناس می‌تواند با بهره‌گیری از داده‌های ECU تمام مشکلات فنی و البته کارکرد واقعی خودروهای هیوندای i30 را تعیین کند. همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از سودجویان و دلالان بازار خودرو با کم کردن کیلومتر شمار اتومبیل‌ها، به نحوی سعی می‌کنند که آن‌ها را با قیمت بیشتری نسبت به ارزش واقعی بفروشند؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید هر مدل از خودروهای هیوندای i30 ، حتما از کارشناس برای بررسی وضعیت کارکرد خودرو کمک بگیرید. در نظر بگیریم که وضعیت فنی سیستم‌های خودرو یک معیار بسیار مهم در قیمت‌گذاری هیوندای i30 آن‌ها است. از همین رو برای تعیین قیمت خودروهای هیوندای i30 باید تمام سنسورهای اصلی ECU بررسی شود. اگر در تست دیاگ خطایی مشاهده شود، کارشناس i30 وظیفه دارد آن را به خریدار و فروشنده اعلام کند. بسیاری از اررورهای اعلام شده از سوی دستگاه دیاگ، ممکن است باعث ایجاد هزینه‌های هنگفت تعمیرگاهی برای خریدار خودرو شوند. همچنین دستگاه‌های دیاگ مدرن استفاده شده توسط کارشناسان مجموعه الوچک، قادر هستند موضوعاتی مثل باز شدن ایربگ یا لگ سیستم گیربکس ماشین‌های هیوندای را مورد بررسی قرار دهند.

کارشناسی هیوندای i30

تست رنگ هیوندای i30

همانطور که می‌دانید هرگونه رنگ شدگی بدنه یا آسیب‌های سطحی مثل خط و خش‌های رنگ و حتی آثار صافکاری بدون رنگ، می‌تواند بر قیمت نهایی خودروی i30 تاثیرگذار باشد. به همین دلیل پس از تست دیاگ، بدنه خودرو حتما باید بررسی شود. تشخیص صافکاری و نقاشی مجدد بدنه خودرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های تشخیص رنگ تخصصی انجام می‌شود. کارشناس خودرو الوچک با در نظر گرفتن سگمنت خودرو تمام نقاط بدنه آن را با استفاده از دستگاه تشخیص رنگ مورد آنالیز قرار می‌دهد و گزارشی کامل از وضعیت سلامت ظاهری و بدنه خودرو به خریدار یا همان سفارش دهنده سرویس کارشناسی ارائه می‌دهد.

تعیین اصالت آپشن اتومبیل‌های هیوندای i30

پس از بررسی اطلاعات دیاگ و وضعیت بدنه خودروهای هیوندای i30، در نهایت کارشناس الوچک اصالت آپشن‌های خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. در نظر بگیرید که اصالت آپشن‌ها یک امر بسیار مهم در قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای i30 است. بر اساس شاخص‌ها و معیارهای قیمت‌گذاری در بازار، امکانات و تجهیزاتی که به صورت دستی بر روی خودروها نصب شده‌اند، فاقد ارزش مادی هستند و معمولا در پروسه قیمت‌گذاری خودروهای هیوندای i30 فقط آپشن‌های فابریک خودرو بر روی قیمت آن‌ها تاثیرگذار است.

کارشناسی هیوندای i30

برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های تخصصی الوچک در خصوص کارشناسی تخصصی خودرو در غرب تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شرق تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در شمال تهران، کارشناسی تخصصی خودرو در مرکز تهران و کارشناسی تخصصی خودرو جنوب تهران می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

نظرات
 
 
Captcha